Co nám odpověděla Blanka?

Já osobně se po těch třech týdnech cítím tak trochu lehčí a to konkrétně o 7 kilo !!! Jinak jsem spíš trochu unavenější, protože zároveň od začátku bojuji s tím, že mě změna jídelníčku přinesla zažívací potíže (trochu mne prohání). Poradkyně KetoMix mi doporučily v tomto případě buď hned přejít do 2.fáze nebo případně užívání ukončit, pokud by se jednalo o potravinovou intoleranci a stav by se nelepšil. Původně jsem totiž zamýšlela si program prodloužit a první fázi držet tak 6 - 8 týdnů, což je doporučené maximum. Uvidím tedy, jak to půjde dál.

Na dietě oceňuji hlavně rychlost přípravy jídel. Kdykoli chvátám a nestíhám, zachrání mě koktejl. Jinak jsem si asi nejvíc oblíbila palačinky a omelety, ale i houstičky nebo si občas připravím lívanečky z kaše podle sešitu receptů, které jsme v balíčku dostaly.

Jednou jsem už ochutnala skleničku vína z nabídky KetoMix a z toho jsem vážně nadšená - čekala jsem něco hrozně kyselého, ale připadá mi sladké a moc mi chutná :-) Občas si smlsnu i na kostičce čokolády nebo jí rozpustím s trochou horké vody a pokapu si s ní palačinku - tím jsem se nechala inspirovat od jedné ze spolubojovnic.

Je pro mne důležité, že nejsem na hubnutí sama, že nás je pět. Je fajn si s ostatními čas od času napsat, jak jsme na tom a sdílet třeba nějaký nápad na recept.
Hlad nepociťuji vůbec, jídlo mě opravdu zasytí. Občas mám jen chutě, když vidím jak si kolem mě někdo dává třeba něco sladkého, ale pak jdu a udělám si některé ze sladkých jídel z balíčku a jsem v pohodě, horší je to pro mě třeba s ovocem, to mi docela chybí a nic mi ho nenahradí ale doma se snaží mě podporovat a přede mnou je nejí...

Baví mne sledovat úbytky váhy, nejraději bych lezla na váhu pořád! A to jsem se jí před tím obloukem vyhýbala. Doufám, že za další tři týdny budu o dalších 7 kilo lehčí. Mou změnu vnímá i mé okolí a je to opravdu fajn pocit!

Držíme Blance palce a těšíme se na její další úspěchy!

Jak se cítí Lucie a kolik zhubla? To se dozvíte v dalším článku!
Všechny články najdete v naší záložce KetoMIX.
 
Společnost KetoMIX je na trhu rok a půl. Za tuto dobu jsme pomohli zhubnout 21 000 zákaznicím a odbavili necelých 34 000 objednávek. Nabízíme produkty proteinové diety, které je možné používat jako celodenní stravu (ve fázi hubnutí), i jako doplněk stravy (v době udržování hmotnosti). Působíme jak v České republice, tak na Slovensku.

Naše články

Reklama