Tak je to zase šťastně za námi. Sváteční prohýbající se stoly pod nánosy jídla jsou už jen tučnou a sladkou minulostí. Konečně, říkáme si, nešťastně se díváme na kalhoty, které nemůžeme dopnout. Vyčítáme si chvíle, kdy jsme neodolaly a nacpávaly si svá bříška.

A teď chceme rychle jen to jedno – rychle zhubnout a nechtěných tukových polštářů se zbavit. Navíc, jak zjišťujeme, nejsme v tom sami. Většina našich kolegyň v práci také úpí, a šílí, že jim svátky daly zabrat. Hlavně na váze.Cvičíme, trápíme tělo, nejíme, zkoumáme váhu a jsme schopní udělat vše pro to, aby šla naše živá kila dolů.

Protože většina z nás ví, že hubnutí není nic snadného, řídíme se radami odborníků a snažíme se využít pomoci osvědčených výrobků, které nám s hubnutím mohou pomoci.

Redakční tip na „hubnoucí“ koktejl, který můžete vyzkoušet:

Naším tipem je Viaredin koktejl, který obsahuje inulin a rozpustnou vlákninu z akácie, která zvyšuje objem a viskozitu obsahu žaludku, a tím navozuje pocit sytosti. Látka, která pálí tuky je inulin.
Inulin se řadí mezi vlákninu, která je významným růstovým faktorem bifidobakterií vyskytujících se v tlustém střevě. Tím se potlačuje růst nežádoucí mikroflóry, nedochází k tvorbě toxických produktů, a navíc bifidobakterie příznivě ovlivňují imunitní odpověď celého organismu.

S tím souvisí i příjem potravy, neboť na základě zlepšení podmínek v trávicím traktu dochází jednak k optimálnímu vstřebávání a využívání živin, a navíc se podvědomě změní i styl stravování.
Nerozpustná vláknina chitosan má navíc jedinečnou schopnost vázat na sebe při průchodu zažívacím traktem tuky a cholesterol, a zvyšuje tak jejich vylučování z těla ven.

Další účinnou látkou tohoto preparátu je extrakt z rostliny Garcinia Hanburyi, která je zdrojem HCA (kyseliny hydroxycitrónové). HCA působí jako efektivní brzda apetitu a současně omezuje tvorbu a ukládání tuků a cholesterolu.

Na rozdíl od jiných látek používaných při redukčních dietách, HCA nepůsobí na činnost centrální nervové soustavy, nevzniká na ni návyk a nezpůsobuje vedlejší účinky, jako je zrychlený tep, nervozita, deprese.
Účinnost přípravku je zesílena chrómem a L-karnitinem. Zvýšený přísun chrómu stabilizuje hladinu cukru v krvi, a omezuje tak pocity hladu a chuti na sladkosti.
L-karnitin podporuje tvorbu energie z tuků, a tím přispívá k redukci váhy. Přítomnost důležitých vitaminů a minerálů pomáhá zabránit jejich nedostatku, který je častý při redukčních dietách.

Více informací o výrobcích Walmark najdete na stránkách www.walmark.cz  

     
Reklama