Milá redakce strašně ráda bych se s vámi podělila o moji sousedku.Není to sice ani manželka politika ,ani jiné celebrity ,ale je to maminka jednoho velice šikovného mladého muže .

Je to velký sportovec,hokejista dnes dost slavný, u nás v Brně hodně známý ,nevím jestli je vhodné říci jeho jméno ,ale budiž .

Jmenuje se Petr Hubáček .

Jeho maminka je velice milá nikdy jsem si na ní nevšimla ,že by se snažila tady nebo kdekoliv jinde dát někomu najevo ,že je něco víc než my .

Když byli kluci malí jejich táta také hokejista Petr ,je opravdu každý den vozil poctivě na tréninky a v tomto směru se k ním nikdy zle nechoval .Oba kluci se hokeji věnují na 100procent .

Moje máma vždy říkala ti kluci to někam dotáhnou .A opravdu se jim daří .Kluci jsou oba velice slušní ,na nic si nehrají jsou fajn dá se s nimi pokecat  o všem a podle mého názoru , by se tak měli chovat všichni sportovci.

Pořád zůstat sví, takový, jaké bychom  je chtěli vidět i my. Vědí že jsou jedni z nás a nad nikoho se nepovyšují.

Když dojdou za maminkou na návštěvu a my je potkáme nikdy se nestalo ,že by nepozdravili a nepromluvili slůvko.

To jsou tu spíš normální lidi co si na něco hrají a jejich děti neumí ani pozdravit .

Klukům bych chtěla popřát hodně úspěchů v životě a at jim vydrží to jací jsou.

Jsou prostě SUPER !!!! a jsem ráda ,že je má naše Kometa doma .
DÍky Bambulinka1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Bambulinko, skromnost je o moudrosti a vyspělosti ducha. Ne každému je takto naděleno. I my přejeme Hubáčkům ostré brusle, kluzký led a samé bobkové listy kolem krků. Jejich mamce pak hodně zdraví a stálý úsměv. Míša.

Máte i vy co říci k dnešnímu tématu: Co si myslíme o životě a soukromí „veřejných manželek“? Chtěly byste být na jejich místě? Setkaly jste se někdy s nějakou osobně?

Povídáme si na redakce@zena-in.cz

Reklama