Přímo v terénu hodinky otestoval cestoval, fotograf a bloger Michal Petru (@losmichalos), který si je přibalil na týdenní výlet po Slovensku v rámci expedice Travedding.

IMG-20230731-170145.jpg

Dokonalý design, který upoutá pozornost
 
Nové Huawei Watch 4 Pro vynikají stylovým designem, který byl inspirován klasickými hodinkami, čímž zaujmou na první pohled.
 
„Od prvního dne, co nosím tyto hodinky, jsem byl překvapený, kolik lidí se mě ptalo, odkud je mám. Jejich moderní a elegantní design přitahuje pozornost a zároveň perfektně doplňuje můj styl,“ prozradil bloger.

IMG-20230711-092751.jpg
 
Kvalitní displej se širokým pozorovacím úhlem
 
Působivý displej se širokým pozorovacím úhlem je jedním z důvodů, proč jsou Huawei Watch 4 Pro ideálním společníkem pro turistiku. Ten umožňuje pohodlnou kontrolu času i notifikací, a to z jakéhokoliv úhlu. Ať už se nacházíte uprostřed prudkého svahu nebo relaxujete na mýtině, bez ohledu na oslnivé sluneční paprsky, displej hodinek zůstane vaším věrným průvodcem. Díky tomu vám neunikne žádná důležitá informace.
 
„Další věc, která mě ohromila je velký pozorovací úhel displeje. V praxi to znamená, že mohu rychle zjistit čas a další informace, a to jen mírným nakloněním ruky. To je pro mě na cestách velmi užitečné,“ dodal cestovatel.
 
Na výdrž baterie se můžete spolehnout i na túrách
 
Dlouhá výdrž baterie je jedním z klíčových atributů, který dělá z Huawei Watch 4 Pro nepostradatelného společníka. Můžete si být jistí, že kdekoliv na světě budete, Watch 4 Pro splní svoji roli na jedničku po celou túru či dobrodružství v přírodě. Výdrž baterie je u Huawei Watch 4 Pro až 4,5 dne běžného užívání, respektive až 21 dní díky režimu ultradlouhé výdrže baterie. S Watch 4 Pro nemusíte ztrácet čas hledáním zásuvek či nabíječek. Můžete si svou aktivní dovolenou užít skutečně naplno.
 
Výdrž baterie je jedním z hlavních důvodů, proč mám rád hodinky od Huawei. Nikdy jsem se nemusel obávat, že mi baterie vydrží jen půl cesty. Díky tomu se cítím v terénu či daleko od zásuvky mnohem jistěji,“ vyzdvihl bloger.

Spojení se světem i na cestách
 
Zůstaňte v kontaktu s rodinou a blízkými, i když zrovna nemáte váš smartphone v kapse. Díky Huawei Watch 4 Pro můžete na zprávy odpovědět rovnou z vašeho zápěstí, a to pomocí zabudované klávesnice, která podporuje i český jazyk.
 
„Nemusím vytahovat telefon, abych odpověděl na důležité zprávy. Jsem rád, že hodinky umožňují odpovídat na zprávy, což je především na túrách opravdu praktické. Kromě toho jsem si oblíbil i hlasový záznamník, který je skvělým pomocníkem pro rychlé zaznamenání myšlenek či poznámek. To je zvláště užitečné, když jsem neustále v pohybu či relaxuji a užívám si přírody,“ řekl cestovatel.

64f1c54bec6f3IMG-20230729-203334-1-.jpg
 
Pořiďte si svou fotografii jedním kliknutím
 
Díky smart hodinkám Watch 4 Pro jednoduše pořídíte fotografie své osoby, třeba přímo u Eiffelovy věže nebo v hustém lese. A to i bez toho, aniž by vás kdokoliv vyfotil. Pouze jedním kliknutím na hodinkách. Tuto funkci si oblíbí zejména sólo cestovatelé, kteří budou mít stále skvělý a kvalitní obsah na sociální sítě. Na svém telefonu Huawei zapnete aplikaci fotoaparátu, následně ji zapnete i na Watch 4 Pro a už se jen stačí dotknout ikony spouště přímo na hodinkách. A fotka je na světě!
 
Myslete na své zdraví
 
Aktivní odpočinek neodmyslitelně patří ke zdravému životnímu stylu. Ovšem i po túře si tělo musí odpočinout a zregenerovat. I o to se postarají hodinky Huawei Watch 4 Pro. Během spánku sledují důležitá data, která si ráno můžete prohlédnout v aplikaci Zdraví. Mimo jiné zde naleznete tipy na zlepšení jeho kvality. Samozřejmostí je i celodenní měření zdravotních údajů, včetně Sp02 v krvi, tepu, stresu či fyzické aktivity.
 
„Během cest mi kontrola kvality spánku a sledování zdravotního stavu usnadnily starost o své tělo. Sledování zdravotních údajů mi dopomohlo udržet si zdravý životní styl i během dovolené,“ podotkl bloger.

www.huawei.cz

Clipboard03.jpg
 
 
 
 
 
 

Reklama