Oba telefony najdete exkluzivně v předprodeji od 26. 1. 2022.

Navíc k jejich koupi dostanete i zajímavé dárky.

Tento chytrý telefon opět posouvá hranice fotografování mobilním telefonem a dnešním dnem vstupuje do nové éry Huawei Image TM, s technologiemi Huawei XD Optics a XD Fusion Pro Image Engine, které jsou součástí hlavního fotoaparátu Dual-Matrix.  Uživatelé obzvlášť ocení funkci True-Chroma, díky které budou jejich fotky zářit přírodními barvami a detaily budou zachyceny ostřeji než kdy předtím. Zjednodušený geometrický design nechá fotoaparátu Dual-Matrix skutečně vyniknout.

huh.jpg

K novému modelu se vyjádřili i ambasadoři společnosti Huawei. Akce se zúčastnila modelka a influencerka Nikol Švantnerová, akrobatický pilot Martin Šonka, stylista a fotograf Lukáš Kimlička a bloger a cestovatel Milan Bardún. Ambasadoři měli možnost testovat smartphone P50 Pro již nějakou dobu a všichni ocenili zejména dlouhou výdrž baterie, rychlé nabíjení, luxusní design a především špičkový fotoaparát, který disponuje prvotřídní stabilizací obrazu, teleskopickým objektivem a 100x zoomem.

hus.jpg

S P50 Pro se fotí opravdu dobře a snadno. Člověk nemusí být žádný velký fotograf, aby udělal krásné snímky třeba na sociální sítě. Foťák umí stabilizovat obraz když fotíte třeba právě z letadla nebo se vám jednoduše třesou ruce a rychlé ostření pomůže zachytit všechny důležité momenty,“ říká Martin Šonka.

Nikol Švantnerová zase ocenila především kompaktní velikost a krásný design telefonu „Nevěřila bych, že může takhle krásně a elegantně vypadat telefon v odstínu hnědé, zlatohnědé, nebo jak tuhle speciální barvu popsat. Je to netradiční, majitel tím určitě vystoupí z řady a telefon bude funguje jako krásný módní doplněk. Kdo je v barvách trochu konzervativnější, může sáhnout po klasické černé, ve které vynikne krásné řemeslné provedení smartphonu.“

61f3b5bf66f00obrazek.jpg

Huawei P50 Pro bude dostupný ve dvou barvách Cocoa Gold (Kokosově zlatá) a Golden Black (černá) za cenu 29 999 Kč.

Zcela revoluční Huawei P50 Pocket
Druhou novinkou je Huawei P50 Pocket. Luxusní designový smartphone s ohebným displejem. OLED obrazovka o velikosti 6,9 palce s poměrem stran 21:9 přináší pohlcují zobrazení. O notifikace nejste ochuzeni ani ve složeném stavu. Inovativní funkce totiž umožňují jejich zobrazení, i když je telefon složený. Obrazový engine True-Chroma umožňuje zobrazovat věrné barvy a oživuje jejich jemné vlastnosti a rozdíly. Baterie má kapacitu 4 000 mAh a Huawei SuperCharge s výkonem 40 W ji zase dokáže velmi rychle nabít. Odemykání obličejem či otiskem prstu je samozřejmostí.
61f3b6575f02cobrazek.jpg

Huawei P50 Pocket disponuje fotoaparátem s technologií Ultra Spectrum, která dokáže zachytit opravdovou krásu světa v jeho přírodních barvách. Revoluce přichází i v režimu selfie. Zadní obrazovka vám totiž umožní kontrolu oznámení, přijímání hovorů, přístup k navigaci, ovládání hudby a další i během focení. A co víc? Telefon dokáže detekovat, zda jste si obličej natřeli opalovacím krémem a pomáhá tak lépe chránit pokožku.

Huawei P50 Pocket bude dostupný v paměťové verzi 8 + 256 GB v barvě White (bílá) a v prémiové zlaté barvě.

Kde je můžete získat?

Huawei P50 Pro a P50 Pocket bude možné koupit v předprodeji od 26. 1 .- 6. 2. 2022.

61f3b8c6462f8obrazek.jpg61f3b8dd1bcb5obrazek.jpgKe koupi navíc dostanete zajímavé dárky.

K Huawei P50 Pro dostanete sluchátka Huawei FreeBuds Pro a k Huawei P50 Pocket dostanete designová sluchátka ve tvaru rtěnky Huawei FreeBuds Lipstick.


Oba telefony bude možné koupit na e-shopu Huawei za následující ceny:

  • Huawei P50 Pro za 29 999 Kč
  • Huawei P50 Pocket za 34 999 Kč

Pro vice informací navštivte https://consumer.huawei.com/cz/
 61f3b834b0900obrazek.jpg