OI000129-1-.jpg

My jsme měli v redakci možnost tato sluchátka otestovat. Huawei FreeBuds Lipstick jsou velice elegantní a jejich design je netradiční. Já mám velmi ráda červenou, takže mi designem velmi vyhovují a skvěle se hodí k černo zlaté kombinaci na obalu.

61b0a85f7ce3aOI000125-4-.jpg

Ale abychom nezůstali jen u tohoto jedinečného stylu, sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick také skvěle hrají. Zvuk je hezky čistý. Díky adaptivnímu ANC se umí přizpůsobit zdroji ruchu a podle toho se jej pokusí odstranit. True Wireless sluchátka Huawei podporují zvukové kodeky SBC a AAC.

tztz.jpg

Dobrá je zde i výdrž baterie. Vydrží totiž až 22 hodin. K mobilu se připojují přes Bluetooth 5.2. Signál je stabilní a nestalo se mi ani jednou, že by se od sebe zařízení odpojila. I párování bylo velice snadné a rychlé.

Mnoho lidí používá sluchátka i k telefonování. Takže jsme ozkoušeli taktéž mikrofon. Sluchátka dokážou eliminovat šum z okolí a vy zníte naprosto srozumitelně.

61b0ac17adc76MAKEUP-2021120813472132-01.jpg

Co mi trochu dělalo problém, je ovládání. Doteď jsem byla zvyklá na sluchátka drátová, a tak jsem si nemohla zvyknout na ťukání a potahování po sluchátkách v uchu. A nejdřív se mi dokonce zdálo, že nereagují. Ale po chvilce jsem si osvojila ty správné doteky a poklepání a vše bylo ok.

Mínusem těchto sluchátek může být jedině cena, která není zrovna nejnižší. Stojí 5 499 Kč. Investovat se do nich ale určitě vyplatí. Navíc je to bezva tip na dárek.

OI000133.jpg

Více informací najdete zde.

dopo.jpg

Reklama