Dalším přírůstkem do produktové rodiny HTC Desire je Desire 320. Navazuje na úspěch modelu Desire 310 a zákazníkům nabízí dostatek výkonu pro pohodlné surfování na internetu, bezproblémový multi-tasking a rychlou tvorbu videa. Cenovkou se Desire 320 řadí spíše mezí vstupní modely, ale výkonem nadchne ty, kteří hledají výhodný a bezproblémový smartphone.

HTC Desire

„Nový HTC Desire 320 poskytuje uživatelům skvělý výkon v kompaktním provedení a ke vstupním modelům se řadí pouze kvůli nízké ceně,“ říká Jan Černo z českého zastoupení HTC. „Oproti Desire 310 je silnější, má více paměti a představuje dokonalou rovnováhu mezi funkčností a cenou.“

Plynulost nadevše

Za plynulým chodem HTC Desire 320, který běží na operačním systému Android ve verzi 4.4, stojí rychlý čtyřjádrový procesor s frekvencí 1.3 GHz. Ten si hravě poradí s videi a filmy, náročnými hrami a zvládne i bleskový přechod od jedné aplikace ke druhé.

HTC Desire

Spousta obsahu

HTC Desire 320 je na poměry vstupních modelů velmi dobře vybaven. S 5megapixelovým fotoaparátem můžete zachytit každý důležitý moment do formy snímku či videa, které vyniknou na 4,5“ displeji. Prostřednictvím aplikace HTC Video Highlights je dále možné vytvářet krátké filmečky. Jednoduše vyberte své oblíbené fotky a videa, zvolte si sekvenci a skladbu a výsledek poté sdílejte se svými blízkými.

Součástí výbavy je také HTC BlinkFeed, jenž přehledně shrnuje veškeré dění na vybraných sociálních sítích a zpravodajských serverech. V případě nedostupnosti internetového připojení lze přepnout do offline režimu, a číst tak dříve stažený obsah.

Dostupnost

Novinka HTCDesire 320 bude na českém trhu dostupná od druhé poloviny ledna v barvách VanillaWhite a DarkGray. Doporučená cena je 3.990 Kč.

HTC Desire

 

Reklama