Ochrana stylového telefonu HTC One (M8), upozornění na zmeškaný hovor, SMS nebo zobrazení počasí, designový retro vzhled. Samozřejmosti, které vám doteď nabízel unikátní kryt HTC DotView. Možnosti krytu se ale s novou aktualizací podstatně rozšířily a kromě jiného si ho teď můžete třeba oživit jednou z osmnácti přednastavených tapet nebo dokonce i svou oblíbenou fotkou.

THCNemusíte se starat o to, aby se vašemu modernímu kovovému kousku nepoškrábal nebo neponičil displej. Designový kryt HTC DotView, určený speciálně pro telefon HTC One (M8), se postará o to, aby byl telefon v pořádku zepředu i zezadu.  Navíc nabízí sledování základních upozornění, vše totiž zobrazuje přes jedinečnou průhlednou děrovanou vrstvu. Můžete si také zvolit barvu, která vám nejvíce sedí. Na výběr je šedá, modrá, oranžová nebo stylová purpurová.

THCNovinkou jsou tapety nebo vlastní obrázky, které máte možnost na kryt nastavit. Nově lze doplnit i zobrazení tří nejčastějších kontaktů s možností zavolat jim okamžitě zpět. Samotný kryt přitom vůbec nemusíte otevírat.

Kryt je určen pro designový telefon HTC One (M8), který také nejen skvěle vypadá, ale zcela uspokojí náročné uživatele. A to především díky skvělému zvuku, kvalitnímu zadnímu i předními fotoaparátu a velmi snadnému intuitivnímu ovládání.

Maloobchodní cena krytu je stanovena na 999 Kč.

Další informace najdete na www.htc.com a www.htc.cz.  

 

 

Reklama