Již v srpnu HTC zahájí prodej stylového smartphonu HTC Desire 626. Telefon nabídne jedinečný dvoubarevný design, nevídané možnosti personalizace, kvalitní sestavu 13Mpx a 5Mpx fotoaparátů i dostatečný výkon pro nejnovější aplikace, přehrávání filmů či hraní her. O výkon se postará 4jádrový procesor Snapdragon s taktem 1,2 GHz a vše zobrazí 5 palců velký, ostrý HD displej. To vše dostane zákazník za cenu 7990 Kč v modré nebo šedivé barevné kombinaci.

htc

HTC Desire 626 cílí na zákazníky, kteří hledají hravý, barevný a originální design za rozumnou cenu,“ říká Jan Černo, Country Manager společnosti HTC. „Telefon je nástupcem úspěšného modelu HTC Desire 620 a na český trh jej dodáváme i ve variantě dual SIM pod názvem HTC Desire 626G.

Jedinečný design

HTC Desire 626 má výrazný dvoubarevný design, který v záplavě stále stejných bílých telefonů vynikne svou zábavností a originalitou. Zajímavostí je, že unibody tělo telefonu není barvené, naopak je vyrobeno pokročilou metodou slévání dvou různě barevných plastových materiálů. Díky tomu má šasi telefonu vyšší pevnost a není možné povrchovou vrstvu ošoupat či odřít.

Možnosti personalizace

Prostředí HTC Sense 7 s nejnovějším Androidem 5.1 z něj dělá úžasně intuitivní a snadno použitelný smartphone, který nabízí i ty nejpokročilejší funkce a umožňuje změnit vzhled celého prostředí tak, aby ladilo s osobním stylem uživatele.

Telefon je vybaven funkcí chytré Domovské obrazovky, která se vždy zaplní aplikacemi, které uživatel používá nejraději – podle toho zda se nacházíte v práci, doma či ve městě. Venku to mohou být aplikace pro sportování, nebo třeba aplikace pro přivolání oblíbené taxislužby. Když se vrátí domů, změní se skladba aplikací a rázem bude mít po ruce aplikaci pro donášku jídla, nebo tipy na film. Jednoduše připraví oblíbené aplikace na jednom místě, tak aby je uživatel nemusel hledat.

Nejnovější informace vždy po ruce

Další z funkcí, která se zaplní tím obsahem, který je uživateli nejbližší, je HTC BlinkFeed. HTC BlinkFeed sdružuje obsah z předních českých zpravodajských a portálů a sociálních sítí, mj. Facebook a Instagram, na první plochu telefonu. HTC BlinkFeed je vizuální RSS čtečkou, která vždy zobrazuje ty nejnovější články z českých i světových internetových magazínů na základě uživatelova výběru. V tuto chvíli je na výběr ze zpravodajství Novinky.cz, Ihned.cz, Sport.cz a dalších. HTC BlinkFeed také zobrazuje tipy na restaurace z aplikací Yelp nebo Foursquare.

Pohotový kvalitní fotoaparát

HTC Desire 626 přichází s vylepšeným 13Mpx fotoaparátem a 5Mpx selfie kamerou. Obě jsou vybaveny sadou funkcí HTC Eye Experience, které například okamžitě vyhlazují vrásky v obličeji nebo odstraňují drobné vady na kráse. Přímo v galerii fotografií může uživatel všechny fotografie, selfie i videa změnit ve svižná a stylová střihová minividea. A díky 16 GB velkému vnitřnímu úložišti s možností rozšíření microSD kartami nebude problém uložit a sdílet vzpomínky v jakékoliv podobě a tak často, jak uživatele napadne.

htc_leto

Více informací najdete na htc.com/cz/smartphones/htc-desire-626/ nebo na oficiální facebookové stránce facebook.com/htcfansczsk.

Technické specifikace

 • Displej: 5“ SuperLCD 2 s HD rozlišením (720x1280 px)
 • Paměť: 16 GB úložiště rozšířitelné o 512GB microSD, 2 GB RAM
 • Procesor: 4jádrový 1,2 GHz Snapdragon 410
 • Operační systém: Android 5.1 Lollipop s rozhraním HTC Sense
 • Konektivita: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2,4 GHz), Bluetooth 4.1, GPS+GLONASS, microUSB, NFC
 • Fotoaparát: 13 Mpx BSI fotoaparát s autofokusem a led bleskem, světelnost f/2.2, 28mm ohnisko
 • Fotoaparát čelní: 5Mpx BSI fotoaparát, světelnost f/2.8, 34mm ohnisko
 • Data:

o   2G/2.5G - GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz

o   3G WCDMA: 850/900/2100 MHz, HSDPA 42 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps

o   4G LTE: EMEA: 800/900/1800/2600 MHz

 • Baterie: 2000 mAh
 • Rozměry: 146,9 x 70,9 x 8,19 mm
 • Hmotnost: 140 g
Reklama