Najít zábavu pro předškolní děti není jednoduché. Dětská pozornost je přelétavá jako vlaštovka. O to náročnější je podobný úkol ve chvíli, kdy hledáte způsob jak svého potomka nejen zaujmout, ale i rozvíjet. Naštěstí je tu edice her V kostce!, určených pro děti už od tří let věku.

Máte rádi hry v kostce? Podívejte se na nabídku:

Albi

Co dělá z her V kostce! ideálního kandidáta na zabavení vaší velké malé radosti? Zejména jejich unikátní herní princip, který zaručuje, že hra bude svižná. Potomek se nestihne začít nudit a zároveň mu hra nabídne dostatečnou výzvu – a to možná nejenom dětem, ale i vám.

AlbiHry V kostce! totiž v první řadě procvičují krátkodobou paměť. Navzájem se jednotlivé hry liší tématem, na něž se zaměřují, herní princip ale zůstává pokaždé stejný. Hráč si vezme jednu kartonovou kartičku s obrázkem nebo obrázky a má jedno přesypání hodin (deset vteřin) na to, aby si zapamatoval z kartičky co nejvíce. Pak ji otočí na druhou stranu, kde jsou nachystané otázky. Hodem kostkou hráč jednu otázku vybere a pokusí se ji zodpovědět. A pokud byl prve pozorný, jistě se mu to podaří.

Pro předškoláky můžete zvolit například Moje první obrázky, Pohádky nebo Abecedu v kostce, při jejímž hraní se navíc děti nenásilně seznámí s významem různých písmenek. Pro ještě mladší děti, od tří let věku, jsou určeny zjednodušené V kostce! mini na téma První barvy, První písmena a První čísla. V kostce! se zkrátka snoubí zábava i poznání. A kolik věcí si za 10 vteřin zapamatujete vy?

 

Zapojte se do redakční soutěže a získejte hru V kostce.

Soutěž najdete ZDE.