Párty Alias Ženy versus muži

Verze oblíbené párty hry, ve které hrají ženy proti mužům a muži proti ženám. Jeden z hráčů vysvětluje slovo nebo slovní spojení svému týmu tak, aby ho uhodli a tím se přiblížili k vítězství.
Zdá se vám to příliš jednoduché? Tak pozor, má to jeden háček: ženy budou vysvětlovat slova z mužského světa a muži vysvětlují slova ze světa žen.
Ženy budou popisovat ženám například hasák, karburátor, apod. Muži budou popisovat mužům, co je ovulace, pedikúra, apod.
Díky velkému počtu slov se vám hra jen tak neohraje.
Cena v prodejnách Albi 599 Kč

Párty do kapsy

Tak tady nebude o zábavu nouze! Párty do kapsy je série menších her, které si můžete zahrát třeba v hospodě nebo na oslavě a nezaberou vám příliš mnoho času. A na jaké hry se můžete těšit?

Divokej vodopád je hra, kterou je v první řadě důležité přežít. Série karet s úkoly, jež mají zpravidla za následek několik hltů, vás pobaví na každé párty.

Nadranej vozka je titul, ve kterém hráči představují konzumenty hostince, vracející se v podroušeném stavu domů a zápolící o otěže žebřiňáku, na kterém jedou. Cílem je projet celou trasu s co nejmenším počtem nehod (alespoň těch, za které by konkrétní hráč mohl).

Zákeřná skleróza je hra, která potrápí především vaši paměť - a kde paměť selhává, pomůže (a někdy uškodí) lok dobrého nápoje.

Prolhaný kostky jsou souborem 5 kostkových her, které mají společné to, že s jejich pomocí budete riskovat a blafovat.

Cena za jednu z těchto her v prodejnách Albi 299 Kč

Co na to Češi - Zapeklité vztahy

Hru Co na to Češi podle populárního pořadu TV Nova si nyní můžete zahrát i na cestách. 100 nových karet s otázkami se tentokrát zaměřuje na rodinné vztahy. Co myslíte, že by sto Čechů odpovědělo na otázku “Co by muže přivedlo do rozpaků, kdyby to měl koupit své partnerce?” Nebo na otázku “Čím se chlubí důchodci?”
Tuto týmovou párty hru s jednoduchými pravidly můžete hrát samostatně, nebo s její pomocí rozšířit základní hru Co na to Češi od Albi.

Cena v prodejnách Albi 399 Kč

Yogi - Guru

Zábavná hra, která bude bavit malé i velké. Úkolem hráčů je si postupně tahat karty z balíčku a plnit instrukce na nich. Čekají vás pokyny jako například „Jeden prst musí být nad hlavou“ nebo „Herní krabička se musí dotýkat hlavy“ nebo „Karta musí být neustále v pohybu“.
Instrukce musíte dodržovat až do konce hry. Postupem hry hráči tedy dodržují více a více úkolů a zaujímají čím dál náročnější a veselejší pozice.
Cena v prodejnách Albi 349 Kč

Všechny produkty jsou k dostání v prodejnách Albi a na eshopu Eshop.albi.cz.

Reklama