Vážená redakce,
 
každý z nás si zažil školní období, kdy rád či nerad navštěvoval školy od základní školy až po vysokou školu, a tím pádem zažil učitele, na které rád či nerad vzpomíná.
Bohužel já jsem vždycky zažila učitel(e)ky  kteří by mohli být zařazeni jako exempláře v nějakým muzeu.
Na základní škole jsme měli učitele, s kterým jsme si v hodině matematiky hráli na vraždu. Učil nás, jak zabít člověka a podobné jeho nechápající úchylky. Samozřejmě že to dopadlo tak, že jednou už do školy nedorazil, jelikož zabil svoji manželku a tchyni.
 
Na soukromé obchodní akademii se takových exemplářů našlo více a to, že jeden učitel nás holky ošahával a při hodině sršil samými zvrhlostmi a tomuto perverznímu učiteli jsme čelili celý rok, než konečně někdo z rodičů a učitelů zasáhl. Dalším exemplářem byla naše třídní učitelka, který jsme říkali Alpa. Měli jsme ji na Angličtinu a ekonomiku a takovou učitelku bych Vám nepřála. Například, když mě zkoušela a z deseti vět jsem nevěděla jednu, tak mě okamžitě dala za pět, takže při každým zkoušení jsem zažívala muka a vždycky jsem pětku dostala.
 
Celý třídě při hodině jenom nadávala a občas to vypadalo jako hysterický záchvat. Nejhorší na tom bylo, že byla alkoholička a při hodině se kolikrát zamknula v kabinetu, kde do sebe ládovala Alpu neboli Francovku. Došlo to až tak daleko že potom jí už jedna lahev nestačila a vybrala si mě jako obětního beránka, abych jí zašla do obchodu pro Alpu (někdy i 3x za den)!!!!
Tak jak ona terorizovala mě a ostatní, tak jsem jí kolikrát řekla ano zajdu Vám tam, ale za jedničku, a tak se potom stávalo prioritou, že mě v žákajdě neohrožovaly pětky, ale krásný a zasloužený jedničky. Učitelka nakonec skončila na léčení, protože se opilá zamkla na záchodcích a nechala puštěnou vodu a tím pádem naši malou školu vytopila, tak jí do toho ještě nakonec museli vyprošťovat hasiči, protože se tam za ní celá třídní delegace nemohla dostat.
 
Samozřejmě že jsem tam jednoho učitele, kterýho jsem měla moc ráda, měla, ale zase když jsme s ním měli hodinu, tak jsme potřebovali plynový masky, protože vážil 280 kg (vypadal ještě hůř než Růžička), a tím pádem strašně smrděl. Vím, že za to nemohl, ale učit se v tom opravdu nedalo. Jinak to byl skvělý člověk a byl to ten nejlepší učitel, jakýho sem potkala. Samozřejmě že skončil taky na léčení a dokázal zhubnout o 150 kg. Naštěstí jsem tuto školu zdárně dokončila, ale měla jsem v úmyslu odejít.
 
Poslední školu, kterou jsem navštěvovala, byla jazyková škola, a tam jsme měli další prdlou učitelku, který jednou, jak se říká, hráblo a oběsila se. Ve třídě začala třeba z ničeho nic štěkat, tancovat, zpívat, válet se po zemi, no prostě jí hrabošilo, až z toho spáchala sebevraždu.
Myslím si, že už to stačilo, ale alespoň vidíte, jaký lidi dokážou nás či naše děti učit. Já jsem opravdu chytla největší rarity a jsem ráda, že už žádnou školu nemusím absolvovat.
 
vifina
 
Milá vifino, tak jsem si myslela, že větší magor než můj profesor, o kterém píšu v článku To nebyl učitel, ale dobytek!, neexistuje. Vyvedla jsi mě z omylu. Existuje... děkuji za Tvůj příběh.
 
 
Reklama