5f23f1e3d9991obrazek.png
Foto: Shutterstock

Dita (34): Zapomněl si peněženku

Kámošky mi udělaly profil na seznamce a hned první rande byla katastrofa. Týpek mě pozval na rande do luxusní restaurace, která je prý jeho oblíbená. Na první pohled vypadal hezky. I se s ním dobře povídalo. Jenže ve chvíli, kdy došlo na placení, začal se ohmatávat a prý že si doma zapomněl peněženku. Přišlo mi to podezřelé, ale co, stát se to prostě může. Zaplatila jsme za nás nemalou útratu a odešla s ním na tramvaj. Když k nám přišel revizor, ukázala jsem mu lítačku, a najednou mi zatrnulo. Mirek doklady nemá! Jaké ale bylo moje překvapení, když z kapsy v kabátu jako by nic vytáhl údajně zapomenutou peněženku a ukázal mu svoji permici. Pak mu asi došlo, co udělal. Zčervenal a beze slova vystoupil na první zastávce. Už se neozval.

Eva (28): Byli jak ustřelený kecky

Měřím 185 centimetrů, a tak mám o vyšší protějšky celkem nouzi. Chtěla jsem to vyřešit selekcí přes seznamku a vybírala si jen chlapy, kteří měli v profilu uvedenou výšku nad 180 cm. Byla jsem celkem na šesti rande – pouze na jediné přišel kluk, který vyloženě nevypadal jak ustřelený kecky. Ostatní byli minimálně o půl hlavy menší než já. Prostě marnost nad marnost.

Veronika (24): Poslal fotku bráchy

Na rande mi přišel chlápek, který vypadal úplně jinak, než na fotkách ze seznamky. Když viděl můj nechápavý obličej, jen se usmál a prohlásil, že to byl záměr. Prý by při svém vzhledu na schůzku žádnou nedostal, a tak používá fotky svého o dost hezčího, ale ženatého bráchy. Ještě dodal, že vztah by neměl být o vzhledu, a jen takhle mám šanci poznat, jaký je uvnitř. No, možná měl pravdu. Ale fakt se mi krutě nelíbil.

Marie (42): Vyklubal se z něj hňup a diktátor

Už je to tedy pár let a já se od té doby stihla vdát a mít děti – s kolegou z práce. Ale na toho člověka ze seznamky nikdy nezapomenu. Dali jsme si rande na vlakovém nádraží. Cestou do restaurace jsme si povídali a já se pomalu začínala zamilovávat. Dokonce i vytáhl krabičku cigaret, takže nebylo třeba řešit, zda mu nebude vadit, že kouřím. S chutí jsem dala na stůj tu svou a zapálila si taky. Jenže on zkameněl. Prý bych rozhodně kouřit neměla, protože by rád brzy založil rodinu. Když jsem mu říkala, že studuju vejšku, jen mávl rukou, že je to pro ženskou zbytečné. Prý by měla hlavně vychovávat děti a starat se o domácnost. Ještě jsem se dověděla, že to nemám přehánět ani s tou colou, co jsem si objednala. Není dietní a budu za chvíli jako koule. No, hodila jsem na stůl páďo, popadla kabelku a utíkala tak rychle, jak jen to šlo.

Kamila (28): Byl hotový ze své ex

Na rande mi přišel tak krásný kluk, že jsem tomu ani nechtěla věřit. Fakt model! Vysoký, vypracovaný, nádherný oči, prostě kus. Jenže po půl hodině se ukázalo, proč je tak dlouho sám. Před třemi roky se s ním rozešla holka a on do ní byl evidentně ještě pořád zamilovaný až po uši. Nemluvil o ničem jiném, jen o ní. Co všechno spolu dělali, kde cestovali, jak byla úžasná a podobně. Nejhorší rande v životě, další už nebylo.

Jana (35): Třikrát a dost!

Seznamce jsem dala celkem tři šance. Ten první kluk řekl za celý večer tak deset slov. Na všechno odpovídal jednoslovně a pořád civěl do stolu. Druhý případ se zase pořád litoval. Jak mu nic nevychází, jak má pořád smůlu, žádná o něj nestojí, je úplně k ničemu a podobně. A jestli prý nechci udělat dobrý skutek a vykouřit mu ho. Ehm…nedočkal se. No a třetí mi po minutě řekl, že tedy vůbec nejsem jeho typ, ale chce už založit rodinu, tak by to se mnou možná zkusil. Jistě chápete, že na další rande už jsem nešla.

Čtěte také:

Reklama