Nechci psát, že mi dnešní téma káplo do noty, ale je to tak.

Bohudík řeším jenom nicotné trápení se svým poprsím (nebo spíše s jeho podmírou, jak by řekli rybáři) a ne nic vážnějšího. Možná bych se tím až tak nezabývala, kdyby se nenašlo pár jedinců, kteří zřejmě žijí v domnění, že mi musí otevřít oči :-).

Lehko se ostatním radí podobné poznámky nevnímat či vtipně odpálkovat – v obojím mám praxi. Ale i když pochází od lidí, na kterých mi zase tak nesejde, zůstávají ve mně a hlodají a hlodají, když zrovna nemám žádné „akutnější“ starosti. Bohužel nejsem splachovací, ale třeba jednou budu…

Jako by na pár centimetrech záviselo to, jaký bude můj život.

Tisíckrát se můžu rozumně přesvědčovat, že je to přece jedno, hlavně když jsem zdravá. Můžu si říkat, že je fajn nemít bolavá záda a nemuset si hrudník přidržovat při běhu na autobus, ale stejně se občas přistihnu, že bych klidně o číslo větší podprsenku unesla, aby se dalo alespoň občas mluvit o poutavém dekoltu… ale co s tím?

Na plastiku mám, podle mého, ještě dost času a navíc jsem srab a nechat do sebe jen tak řezat, nevím, nevím.

Nejrůznější „kouzelné“ prádlo? Dobře, občas by to šlo, ale každý den nemíním na sobě tahat vrstvu molitanu, gelu, vody či jakými dalšími potvorami se to vycpává:). Takže mi zbývá jediná cesta – zvyknout si a nevnímat, jak přítel, se kterým máme jinak pěkný vztah, občas zašilhá na oblejší hrudní koš…


Pro začátek jsem si naordinovala terapii, kterou zahájím hned potom, co mi dorazí balíček s novým tričkem, které mi pomůže udělat z nedostatků přednosti. Hrdě v něm vypnu svých 82 cm a vzhůru do světa. Jenom mi teď došlo, že bych pro jistotu měla zapracovat na svém pozadí, aby se zase nekonala nějaká reklamace :-). 

Posílám obrázek pokladu, který jsem objevila na internetu:).S pozdravem čtenářka arvven

Milá arwen,
neustále vedu debaty s kamarádkami, které "tam" toho mají méně, že to zase není taková tragédie. 

Já jsem v tuto chvíli na druhé straně "barikády" a řeknu vám, že když vstoupíte do obchodu s prádlem a nenajdete ani jednu podprsenku, která by nebyla vycpaná, odcházíte s prázdnou... toužíte v tu chvíli je mít menší :-))

Vy řešíte malé, já řešila velké... už jsem se na to vykašlala, ale až s pomocí partnera. Tak jděte za tím svým a jestli se otáčí za jinými... tak jděte raději za jiným a mějte se ráda.


Pátá soutěžní otázka: Kolik měří český herec Jiří Krytinář?

Reklama