hrubHerečka Markéta Hrubešová slavila své 41 narozeniny a uměla si vybrat den! Narodila se totiž ve stejný den, kdy se slaví největší irský svátek, tedy na sv. Patrika. Tento populární svátek slaví lidé nejen v Irsku, ale po celém světě. Již tradičně se tak slavilo i v Praze. Největší party proběhla v Roxy v Dlouhé ulici, která se v tento den proměnila v Jameson Zone. Markéta Hrubešová společně se svým manželem hercem Davidem Krausem dorazili na večírek Jameson a oslavili tak narozeniny i oblíbený irský svátek. Markéta dostala nádherný dort ve slaném provedení, tak jak ho má nejraději. Preferuje slané, než sladké. Měli jsme možnost ji jako první popřát. Její šťastný rodinný život jí prospívá, vypadá skvěle. Perfektní postava, krásná tvář a nepřehlédnutelné zrz kadeře.

Narozeniny společně s oslavou sv. Patrika slavím úplně poprvé. Vždycky jsem jen ze svých oslav chodila kolem klubů, kde se slavil, nebo jsem se pak doma dívala na zprávy ze světa, kde probíhaly mohutné oslavy. Ale vždycky jsem měla tak trochu radost, že se tak vlastně slaví i mé narozeniny.“, říká charismatická herečka Markéta Hrubešová.

FOTOGALERIE: Narozeniny Markéty Hrubešové

Před odbitím půlnoci rozpálili přítomné hosty Tata Bojs a DJ Bidlo. Přišli si je poslechnout také další známé osobnosti. Herečka Miluška Bittnerová prozáří místnost všude tam, kam vejde. Její šmrnc, zářivý úsměv a veselá nálada, to je ideální kombinace pro královnu večírku. Na akci dorazila s přáteli a zatančila si na jednu ze svých oblíbených kapel. Nebyla ale jedinou půvabnou blondýnkou večera. Přidaly se k ní herečka Nikol Štíbrová a moderátorka Nikol Moravcová.

jame

Zpěvák a herec Jaromír Nosek se svou manželkou Ivankou se stali nejzamilovanějším párem večírku. V létě oslaví své druhé výročí svatby. Dalším divadelním hercem, který si oblíbil irský svátek i irskou whiskey Jameson, je Pavel Batěk. Na akci nechyběla ani herečka, výtvarnice a moderátorka Ester Geislerová a moc jí to slušelo.

Nejodvážněji se k celé věci postavil sympatický moderátor Petr Vojnar. Nechal se potetovat! Následovala ho statečná a půvabná modelka a zpěvačka Jitka Válková, která se toho vůbec nebála. Nejednalo se o permanentní tetování, takže odvážlivců se našlo na večírku vícero. Modelka Jitka Válková dorazila v doprovodu svého přítele Mirka Cipry, se kterým tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu již tři roky. Irský svátek dorazila oslavit i herečka Jitka Čvančarová, která na večírcích často neobjevuje. Dorazila se svým manželem tanečníkem Petrem Čadkem.

Mezi dalšími hosty se objevila nádherná modelka Terezka Budková s přítelem. Modelka se může pochlubit dokonalým tělem i úsměvem. I včera potvrdila, že je k nepřehlédnutí. Jezdí často do zahraničí na pracovní akce, nejvíce do Německa. Kateřina Sokolová v sobě také probudila irského ducha, na večírku zůstala s přáteli až do ranních hodin. Sv. Patrik by mohl být spokojen. Na jeho počest se v Dlouhé ulici sešlo tisíce lidí.

Reklama