Bez vás jsme úplně ztracené. Milujeme vás. Omlouváme se vám,“ to jsou slova, která zaznívají z úst žen, které se rozhodly pod režií Miloslavy Matoušové natočit video, ve kterém se přiznávají, že se k mužům nechovaly dobře. Tyto ženy patří do komunity Žena je láska. Na stejnojmenném webu nalezneme motivační videa Miloslavy Matoušové, která v nich vypráví o tom, jak se lze poučit z jejich vlastních chyb. Z manželství v troskách se jí údajně podařilo udělat procházku růžovým sadem ve dvou. K nápravě využila moudra svých předků, třeba babičky či tatínka. Ti jí například radili, že „žena je krk a muž hlava“ nebo, že má žena takzvaně „držet hubu a krok“. Miloslava tak nabádá ženy, aby otočily prst samy na sebe a nehledaly neustále chyby ve svých partnerech.

Chtěla jsem, aby mě manžel objal nebo nějakým způsobem projevoval city, a stále jsem jen čekala. Potom jsem ho jednou objala sama a pošeptala mu do ucha, že to potřebuji. Od té doby mě chodí objímat sám,“ říká Miloslava ve videu. V dalším videu tvrdí, že vina je jen v ženě. Některé výroky jsou tedy jasné, ale některé je potřeba dovysvětlit. Proto jsme se s Miloslavou spojily a příští týden se můžete těšit na velký rozhovor.

Pokud vás napadají nějaké otázky, na které byste se chtěly zeptat, neváhejte nám je napsat do komentářů či na email redakce@zena-in.cz


„Negativní reakce mě nepřekvapují, mám radost, že se média o naše video zajímají. Pro mě jsou důležité ženy, kterým může video pomoct najít správnou cestu,“ řekla na závěr našeho telefonátu Miloslava.

Reklama