Tak a je tady, jako by zazvonil pomyslný zvoneček a oznámil konec pracovní doby. Sice tedy neodcházíme z redakce do krásného venkovního počasí, nýbrž nám tady pěkně hřmí, ale mně osobně to vůbec nevadí.

Možná se někdo může divit, proč mi nevadí bouřka, hromy a blesky. Je to jednoduché, pořídila jsem si totiž nový a pro mě krásný deštník, a už se těším, až ho poprvé vyzkouším. Musím se vám ještě na závěr pochlubit se svojí příhodou, proč jsem právě musela jít a koupit si nový.

jsdak

No není boží?! :-)

Jedu si vám nedávno tramvají k autu, které mám vždy zaparkované u metra, a v tom přišla šílená bouřka. Celou cestu jsem se smála lidem, kteří vyskakovali do deště a neměli deštníky. Když jsem vystupovala, chytila jsem deštník, že ihned, jak vylezu, ho roztáhnu a budu v pohodě. Namířila jsem deštník nad sebe, zmáčkla kouzelné vystřelovací tlačítko, které mělo dát povel k vystřelení deštníku a roztažení oné plachty k ochraně před deštěm, jenže... Deštník sice vystřelil, ale směrem vzhůru, a mně v ruce zůstal jen kovový leopardí držák a zbytek vyletěl do světa. Takže jsem tam stála jak trubka v největším slejváku a v ruce měla jen držák. Asi si dokážete představit ty úsměvy kolem mě, je fakt, že já se taky smála, a to pěkně dlouho, a co na tom, že jsem totálně zmokla.

Přeji vám krásný den, bez podobných nehod :-), a budu se na vás těšit opět ve čtvrtek!

Reklama