S tím má bohaté zkušenosti firma J. PORKERT export-import, s.r.o., která se vedle vývozu ručních kuchyňských litinových strojků zabývá již téměř 10 let dovozem a distribucí nerezového nádobí. V současné době dováží nerezové nádobí především z Turecka. Kvalitou i šíří sortimentu se snaží uspokojit potřeby hospodyňky v domácnosti i profesionálů v restauracích a jiných vývařovnách.

 

Nerezové nádobí pro domácí využití je distribuováno pod značkou IDEAL P&C. Obecně všechno nerezové nádobí je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10. Hrnce mají vysoké akutermické dno, které zaručuje rovnoměrné zahřívání a předávání tepla celou plochou dna, teplota uvnitř hrnce nekolísá. Termoakumulační vlastnosti dna šetří energii, sporák je možné vypínat v předstihu a pro dovaření využívat zbytkové teplo. Nádobí lze použít na všechny typy sporáků (elektrický, plynový, indukční ohřev, halogen či sklokeramickou desku) a mýt v myčce.

 

Pro profesionály je určeno velkokapacitní nádobí Othello, hrnce a kastroly ve velikostech od 9  do  57 litrů.  Toto nádobí je opatřeno tříplátovým dnem vysokým 10 mm. Kovová ucha jsou zpevněna kovovým plátem.

 

Svoji nabídku se firma snaží neustále obměňovat a přizpůsobovat potřebám zákazníků a vyplňovat mezery na trhu. V loňském roce rozšířila sortiment o italské hliníkové nádobí s antiadhezním povrchem a rovněž v letošním roce plánuje přijít na trh s novinkami.

 

Podrobné informace o veškerém sortimentu včetně obrázků naleznete na webových stránkách firmy www.porkert.cz/import.

 

S případnými dotazy či objednávkami se můžete obrátit  na adresu kanceláře J. PORKERT export-import, s.r.o. v Praze, Thámova 24, 186 21 Praha 8, tel. 222 322 374, kontaktní osoba pí Čermáková.