V době, kdy celý svět odpočítává dny do začátku Olympijských her v Londýně a tisíce sportovců, připravujících se na toto vrcholné sportovní klání, pilně trénují v nejrůznějších disciplínách, uvádí značka head & shoulders na trh nový typ šamponu sports fresh. Ať je před vámi jakákoliv výzva, je šampon head & shoulders sports fresh tím nejlepším způsobem, jak zahájit den a dodat si sebedůvěru a odvahu. Ducha šamponu head & shoulders sports fresh nejlépe zosobňuje Michael Phelps, olympijský plavec a celosvětový ambasador této značky.

Michael Phelps

Existují okamžiky, kdy se potřebujeme plně koncentrovat a takové nepříjemnosti jako lupy naše soustředění i sebedůvěru narušují. Podle výzkumu značky head & shoulders je doba ranního sprchování ten nejlepší moment pro péči o vzhled, která nám může dodat sebedůvěru a zahnat všechny pochybnosti. Pokud se cítíme sebevědomě, jsme schopni reagovat tím nejlepším způsobem na výzvu, která před námi stojí. Ať už se jedná o cokoliv. Po dlouhé roky pomáhá head & shoulders lidem na celém světě zbavit se lupů a tím pádem i pochybností o sobě sama. Dodává jim sebedůvěru a odvahu postavit se životním výzvám.Michael Phelps

Důležitost těchto faktorů je popsána ve studii vypracované pro značku head & shoulders sportovním psychologem, profesorem Danielem Wannem z Murray State University. Studie prokázala přímou souvislost mezi fyzickým vzhledem a schopností uspět. Celých 64 % sportovců vyjádřilo souhlas s tvrzením „když mám pocit, že vypadám dobře, podávám dobrý výkon“. Z toho vyplývá, že věřit si a nemít pochybnosti nebo obavy z nedostatků souvisejících s dobrým fyzickým vzhledem, napomáhá k dosažení úspěchu.

Michael Phelps říká: „Když stojím na startovním bloku, potřebuji absolutní koncentraci bez jakéhokoliv rozptylování. Svědění hlavy a lupy vyvolávají Michael Phelpsnejistotu. Když vás začínají nahlodávat pochybnosti, může to narušit celý váš výkon. Šampon head & shoulders sports fresh mi pomáhá pečovat o jak můj vzhled, tak o můj výkon. Dává mi potřebnou sebedůvěru v okamžicích, které mají největší význam v bazénu i v životě.

S čistými vlasy bez lupů přichází jistota, která vám umožňuje čelit výzvám a realizovat své sny. Šampony head & shoulders využívají zinkpyrithion (ZPT) a technologii Pro Clean. Příčiny vzniku lupů jsou díky tomu odstraňovány efektivněji nejen na pokožce hlavy, ale také v místech postižených houbou Malassezia Globosa, která představuje jednu z hlavních příčin vzniku lupů a ztráty ranní svěžesti. Tato technologie je zdrojem pocitu dlouhotrvající čistoty a svěžesti. Osvěžující mentol a vůně šamponu sports fresh zchladí vaši hlavu, zklidní mysl a povzbudí vás k lepšímu výkonu. Jemné složení šamponu sports fresh je vhodné pro každodenní použití.

Michael Phelps

Daniel L. Wann, Ph.D., je profesorem psychologie na Murray State University. Od poloviny osmdesátých let se věnuje zkoumání psychologie sportovních fanoušků a diváků. Speciální pozornost věnuje identitě fanoušků, násilnostem při sportovních utkáních a chování rodičů jako diváků při dětských sportovních soutěžích. Profesor Wann je autorem dvou knih a více než 100 článků v odborných časopisech. Jako přednášející se účastnil více než 60 konferencí se sportovní tématikou.

Michael Phelps

Doporučená maloobchodní cena šamponu head & shoulders sports fresh činí: 200 ml - 79,90,- Kč, 400 ml - 134,90,- Kč. Tyto ceny se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

 

Reklama