Čtenářka Knihovna se při psaní příspěvku zasnila... A napsala nám o svých hrdinech, kteří se v jejích snech objevují. Je to mimo jiné... ale to neprozradím, přečtěte si to samy.

Taky myslím, že by pánové psychoanalytici koukali! :-) Milá Knihovno, moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Milá Lucie a žínky-in,

dnešní téma je opravdu milé a vzrušující. Erotické sny mívám a mám je moc ráda. Ráno jsem po nich příjemně naladěná a někdy mi je líto, že to skončilo. Tyto sny jsou sladké jak mléčná čokoládička. V mých snech se můj manžel objevil snad jen 2x a měla jsem z toho velkou radost. Většinou můj hrdina je neznámý, ale vždy příjemný, přitažlivý až neskutečný. Myslím, že by pánové Jung a Freud nám vysvětlili, že tyto sny jsou naše přání a touhy, zřídka kdy naše opravdové zážitky. Bohužel.

Přiznám se, že v době funkčního období pana prezidenta Havla se i on objevoval v mých erotických snech. Taková jsem byla prostopášnice dokonce s panem prezidentem. Pak když jsem ho viděla v TV, tak jsem se potutelně usmívala a myslela jen na naše tajemství. Mí oblíbenci občas do mé hlavinky přijdou, např. Michal Dlouhý, Keanu Reeves.

Taky se mi občas zdá, že milenec či nápadník je mým vedoucím na letním táboře, či trenér nebo profesor, zkrátka chlap, který to vede! Dalo by se opravdu ze snů vydedukovat to, co ani my možná netušíme.

Erotické sny si pamatuji dost krátce, ale ty chvějivé a vzrušující pocity po nich hřejí dost dlouho.

S přáním častého erotického snění se loučí zasněná

Knihovna

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Erotické sny

  • Máte erotické sny?
  • Jak často?
  • Pamatujete si je celé, nebo jen útržky?
  • Zdá se vám o vlastním partnerovi, nebo o někom jiném?
  • Přibližují se erotické sny skutečnosti, nebo jste v nich prožívala něco zvláštního?

Napište mi, budu se těšit. Jedna z vás tentokrát vyhraje knížku Alexandry Potter s názvem Co je nového, kotě? A také rtěnku od Mary Kay.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Erotický sen. Předem děkuju a přeju hezký den!

cenik

Reklama