HLEDACÍ SOUTĚŽ

  • Hledejte v sobotu a neděli symbol pod tímto odstavcem a vyhrajte voňavé výhry! Hledat budete každý den v 15 článcích t.j.  každý den 15 obrázků.

  • Hledejte v článcích od 27. 11. 2017 do 15. 12. 2017.

A na jaké výhry se můžete těšit ve Hledací soutěži?

  • Sobota: Roberto Cavalli Just Cavalli 30ml v hodnotě 1 090Kč
  • Neděle: Roberto Cavalli Just Cavalli 30ml v hodnotě 1 090Kč

Roberto Cavalli Just Cavalli 30ml v hodnotě 1 090Kč

Je to jen chtíč, pouze touha... Tak je popisován nový parfém Roberto Cavalli Just Cavalli. Just Cavalli je provokativní, pulzující a sexy vůně, kterou nelze ignorovat ani přehlédnout. Žena Just Cavalli se nebojí být sama sebou, ráda provokuje a flirtuje. Just Cavalli je svobodná a odvážná.


 
SAMOLODĚ

Zahrajte si v sobotu nebo v neděli (každý den je samostatný turnaj) od 0:01 hodin do 23.59 hodin Bleskové samolodě do 50 tahů včetně! Hrajte ZDE
 
Tyto výhry můžete získat za Samolodě:

  • Sobota: balíček Eos balzám summer fruit + hand cream fresh flowers 
  • Neděle: balíček Eos balzám pomegranate raspberry + hand cream fresh flowers

Balzámy na rty EOS Lip Balm

Balzám na rty EOS Lip Balm hloubkově rty vyživuje a zjemňuje. Balzám obsahuje přírodní složení, které ošetřuje suché a popraskané rty. Balzám je obohacen o antioxidanty, které rty posilují. Svěží chuť letního ovoce Vás povzbudí a příjemně naladí. Vaše rty tak budou perfektně chráněné před nepříznivým počasím. Balzám rty ihned ošetří a zklidní. Hýčkejte své rty přírodním balzámem EOS Lip Balm. Vaše rty budou jemné, hydratované, chráněné a vyživené. Díky originálnímu tvaru a inovativní upravě Soft Touch balzám skvěle padne do dlaně a zpříjemní jeho používání.

Krém na ruce EOS Hand Lotion

Krém na ruce EOS Hand Lotion dodává pokožce jemnost a hebkost. Přírodní krém na ruce se ihned vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Bohaté složení s bambuckým máslem a vitamíny pokožku dokonale vyživuje a hydratuje. V pokožce udržuje optimální hydrataci a zabraňuje vysušování a ztrátě vlhkosti. Po použití bude pokožka jemná, sametová a hebká na dotek. Originální tvar krému na ruce EOS Hand Lotion skvěle padne do ruky a vejde se do každé kabelky a tašky. Hýčkejte své ruce intenzivní péčí EOS Hand Lotion. Pokožka rukou bude vyživená, zdravá a zářivá.

Reklama