Liceni-72.jpg

Léto je tady a my jsme pro vás ve spolupráci se značkami AVON a Rowenta vytvořili tři looky, inspirované spolupráci AVONu s influencerkou a jejich tváří Naomi Adachi. Jedním z nich je výrazný hravý festivalový look. Protože i když jsou letos velké festivaly zrušeny, pořád to můžete roztočit! Skvělou párty s repráčkem zvládnete i na zahradě se svými přáteli a volnosti a originalitě se meze nekladou. V tomto festivalovém looku je vše dovoleno! Vyrazit v něm ale můžete i na některý z koncert, které se letos konají na letních scénách.5efc6a970d0b7obrazek.png

Make-up vytvořil make-up artista AVONU Pavel Bauer: „V tomto looku jsme se nechali inspirovat oslavou mládí, hudbou a letní zábavou. Nebojte se být kreativní a odvážní. Jen tak zaujmete v davu na letním hudebním festivalu nebo zahradní párty. Zvolil jsem proto líčení, které je pestré, barevné a stylové.„ V první řadě je důležité pleť namazat vhodným pleťovým krémem. K tomuto líčení byl zvolen krém z řady ANEW s ochranným faktorem SPF 50, který v letních dnech pleť ošetří a ochrání.

5efb3ccdb9380mark-rtenka.jpg

Největší důraz byl v tomto looku kladen na oči. Na líčení Pavel Bauer použil velmi populární a praktické tužky Glimmerstick. Ty se nabízí v různých hravých barvách. „Já jsem je ještě doplnil o stíny z řady Mark, říká. Toto festivalové líčení je moderní a zároveň bláznivé. Hlavní důraz dáváme v tomto případě na řasy. Řasenka musí dodat objem, hustotu i délku. Pro tento look vizážista zvolil novinku značky AVON Unlimited. Rty pak zvýraznil rtěnkou Loaded Lip Lacqueru.

kulma.jpg
 
K festivalovému looku jsme nemohli zapomenout na hravý a zároveň trochu netradiční bláznivý účes. Kadeřnice Linda Zdražilová nejprve vysušila mokré vlasy fénem Rowenta Ultimate Experience a následně pomocí kulmy Rowenta For Elite KERATIN & SHINE vytvořila krásné lokny. „Pracovalo se s nimi perfektně. Díky těmto pomocníkům si může každá žena doma vytvořit účes podle svého přání,“ říká. Dva prameny vlasů pak na hlavě smotala do bobů, které jsou pro festivaly typické. Nakonec po stranách zapletla copánky. Aby byl styling vlasů ještě bláznivější, obarvila praménky modrou křídou na vlasy a na boby použila barevný sprej v trendy odstínu golden-rose.

bobx.jpg

Liceni-4.jpg

V rámci tvoření looků jsme testovali tyto produkty Rowenta:

  • Fén Rowenta Ultimate Experience
  • Kulma Rowenta For Elite KERATIN & SHINE
  • Žehlička Rowenta Ultimate Experience 
  • Kulmofén Rowenta Ultimate Experience  

Všechny produkty AVON si můžete koupit na avon.cz s možností doručení až domů

5ea984ac8d2eaobrazek-1-.png

5efb3907c05ffobrazek.png

Čtěte také:

Reklama