Puntíků se mnoho žen bojí. Aby taky ne, když v nich potkáte školačky ze základní školy. Přesto se nejedná o ryze dětský vzor, který se na dospělou ženu nehodí. Naopak. Puntíky jsou zábavné a jediné, co musíte udělat, je ladit s mírou, moc to s nimi nepřehánět a rovnou zapomenout na bílé podkolenky a dva culíky na hlavě.

Za módní ikonu v puntíkatém outfitu můžete být velmi snadno.  Zkuste obléknout třeba lehkou blůzu s tímto vzorem a volánky. Udělejte z takového kousku dominantní část svého outfitu a doplňky nechte doma. Anebo sáhněte po tolik trendy pyžamovém stylu a vezměte si takový saténový komplet s maličkými puntíky klidně i do práce. Že je to na vás už příliš?

Tak co takhle šik doplněk jako je šátek ve vlasech nebo uvázaný na kabelce, případně deštník nebo malá kabelka. Bude-li totiž zbytek outfitu hezky jednoduchý a klidně i jednobarevný (případně složený ze dvou základních barev), bude takový detail super tečka.Nebojte se ani barev. Nikde není psáno, že se musíte držet černo-bílé klasiky nebo po vzoru slečny Berušky černo-červené. Vsaďte na výrazné barvy jako je žlutá, růžová nebo třeba zelená. Puntíky jsou hravé, tak se nebojte a pusťte se i vy do této zábavné sezonní hry.Také si přečtěte:

Reklama