Kde vznikají ty největší dobroty, které vás stmelují, vyvolávají úsměv na tváři i spoustu emocí? V kuchyni! Úplně nejlepší bude, když do ní tentokrát pustíte celou rodinu a společně si užijete velikonoční hravé pečení. Děti budou s nadšením uzobávat zakutálené barevné Lentilky, manžel rád ochutná těsto vylepšené tyčinkou Margot rovnou z mísy a mamince bude plesat srdce, když uvidí, jak jsou všichni pohromadě a šťastní.

Je libo tradičního beránka nebo speciální velikonoční dort ORION? Máme recept na obojí a navíc spoustu tipů, jak sladké dezerty ozvláštnit. Třeba recept na perníková velikonoční vajíčka. Zamilujete si je vy stejně jako koledníci, kterým je můžete dát jako milou jarní výslužku.

Kdo si hraje, nezlobí

Na našich stránkách pro vás neustále shromažďujeme recepty, ale nových nápadů není nikdy dost a proto vyzýváme ty z vás, kteří si kuchyni rádi hrají a nebojí se o své kulinářské poklady podělit. Máte doma tajný recept, který koluje v rodině po celé generace nebo prostě jen hlavu plnou nápadů a inspirace na nové recepty? Podělte se o něj na stránkách Hravého pečení a inspirujte ostatní.

Reklama