Puntíkaté oblečení je oblíbené snad každou sezónu. Je to hezký vzor, který dokáže působit hravě i elegantně a sluší každému typu postavy na rozdíl od proužků. Přinášíme vám několik tipů, které by vám mohly oživit šatník.

g | j

 

 

h | g

 

| z | g

j | h

Produkty si můžete zakoupit na www.zoot.cz. Nebo stačí přímo kliknou na fotku vámi vybraného produktu.

Dobrá rada pro praní vícebarevných materiálů:

S vícebarevnými materiály může vniknout při praní problém – nemusíte to tušit, ale najednou zjistíte, že se při praní uvolnila nějaká barva a všemu prádlu, které se zrovna pere, hrozí obarvení. Jak se této nepříjemnosti vyvarovat a mít jistotu, že vaše oblíbené kousky budou stejné,  jako před předtím?

Color catcherVaše oblíbené kousky před obarvením ochrání COLOUR CATCHER, č.1 mezi pracími ubrousky v Evropě! Jak tento revoluční vynález funguje? Velmi snadno. Stačí vložit ubrousek K2r COLOUR CATCHER do pračky před vložením prádla a přidat prací prostředek jako obvykle. Prací ubrousek zvládne zbytek hravě sám. Barevné částečky a špína se totiž obvykle uvolňují během praní do prací lázně, kde se mohou usadit na jiném kousku oděvu a nechtěně ho obarvit či způsobit zašednutí. Více na http://ano.colourcatcher.cz

K2r COLOUR CATCHER je zcela bez chemie, využívá fyzikální reakce na principu magnetu. Díky revoluční patentované technologii prací ubrousky barvu uvolněnou ve vodě přitahují. Jsou navíc vyrobeny z polymeru, husté trojrozměrné struktury, takže rozpuštěná barviva zachytí a znovu neuvolní. Letmý pohled po praní vás přesvědčí – důkaz je na ubrousku! Díky technologii COLOUR CATCHER se už nemusíte bát nechtěného obarvení ani třídění prádla podle barev, všechno prádlo můžete prát společně. COLOUR CATCHER od K2r šetří čas i peníze, protože prádlo lze prát společně a bez obav z nežádoucího obarvení. Důležité je však přihlédnout k intenzitě barvy prádla a vždy se řídit návodem na obalu produktu.

Podívejte se na video, jak tyto ubrousky fungují a hravě si poradí s uvolněnou barvou.

 

Reklama