NimmsPředstavte si dokonale kulaté lízátko, které Vás pohladí po jazyku. Má výbornou ovocnou šťavnatou chuť, obsahuje vitamíny a je barevné jako letní duha. Právě takové si mohou milovníci sladkostí nyní dopřát. Novinka značky nimm2, ovocná lízátka nimm2 Lolly, je k dostání v barevném balení po 8 kusech ve 4 šťavnatých příchutích – jablko a limetka, ostružiny a černý rybíz, pomeranč a citrón, višeň a malina. Děti ani dospělí neodolají!

Díky zcela speciální technologii výroby přichází značka nimm2 s dokonale kulatým lízátkem, které přímo hladí po jazyku. Jeho velkou výhodou je, že neodírá patro jako jiná lízátka vyrobená slepením dvou polovin. nimm2 Lolly  je tak vysněnou sladkostí všech milovníků lízátek a rozšířilo portfolio kvalitních výrobků nimm2 s vysokým obsahem ovocné šťávy a vitamínů.

NimmsLákavé atraktivní barvy lízátek nimm2 Lolly představují 4 oblíbené ovocné příchutě: jablko a limetka, ostružiny a černý rybíz, pomeranč a citrón, višeň a malina. Jejich šťavnatou chuť budou zbožňovat nejenom děti, ale zcela jistě ji ocení i dospělí. Díky tomu, že jsou lízátka v sáčku jednotlivě balená, se mohou stát každodenní sladkou odměnou každého školáka. Zároveň jako ostatní výrobky nimm2 obsahují vitaminy jako je C, E, B12, B6 a Niacin. A navíc 5 % ovocné šťávy. Maminky tak mohou mít dobrý pocit, že lízátko s vitamíny je pro jejich dítko něco více než jen obyčejná sladkost.

NimmsV obchodech lízátka koupíte v barevném balení po 8 kusech. Doporučená cena výrobku je v ČR 39, 90 Kč a na Slovensku 1, 65 €.

Společnost Storck patří mezi přední výrobce v kategorii pralinek a bonbonů na českém i slovenském trhu. K nejvýznamnějším značkám společnosti patří čokoládové bonboniéry merci, merci Petits a Toffifee, oplatky Knoppers a bonbony nimm2 furé, žvýkací nimm2 soft, želatinové nimm2 Smilegummi a novinka lízátka nimm2 Lolly.

Reklama