Obuv a kabelky patří mezi neoblíbenější módní doplňky. Právě teď se můžete podívat na novou jarní kolekci značky CCC. Sandálky, polobotky, lodičky, velké i malé kabelky, zkrátka, na své si jistě přijde každá žena.

cccccc

 

ccc

ccc

ccc

  • Žhavým trendem budou pohodlné slip on shoes, barevné sandálky na výrazné platformě, kotníčkové sneakers či luxusní páskové boty na vysokém podpatku.
  • Barvám dominují metalické efekty a nestárnoucí odstíny šedé, černé, béžové nebo atraktivní červené. Ať už se rozhodnete pro sportovní či společenskou obuv, tak veškerá pozornost bude odteď soustředěna směrem k vašich chodidlům.

cccccc

ccc

ccc

  • Musthave letošní sezony jsou originální a trendy batohy vyjadřující osobitost a originální styl. Chcete-li působit nenápadným dojmem, zvolte elegantní batoh v klasických barvách jako je černá, bílá, béžová, šedá či modrá. Pokud se nebojíte jemné výstřednosti, pak bude jasnou volbou model s výraznou zdobností. Letošní sezona přeje květinových a zvířecím vzorům, námořnickým pruhům, cvokům či rebelským nášivkám.
Reklama