image.png

  • Oči

Při líčení očí máte několik možností, jak využít pestrobarevné stíny či linky. Ženy preferující přirozenější vzhled, či ty, co se nerady líčí dlouhé minuty, ocení linku v módní modré barvě. Lze využít různé odstíny, od blankytně modrých až po temnou modř. Naneste tenkou linku těsně nad linii řas na horním víčku. Nezapomeňte u vnějšího koutku oka linku stočit mírně směrem nahoru. Vytvoříte tak sexy kočičí pohled. Dvěma rychlými tahy získáte jarní make-up, co má šmrnc. Kromě modré můžete samozřejmě využít i jiné barvy. Atraktivně působí například kombinace růžové a žluté. Záleží pouze na vás, jestli popustíte uzdu fantazii, nebo se budete držet při zemi.

Pokud se rozhodnete pro stínování očí za pomoci hravých barviček, vždy je potřeba začínat nejsvětlejším odstínem. Následně můžete použít pastelové i syté tóny. Aplikovat oční stíny lze na horní i dolní víčko. Jarní make-up k dokonalosti dotáhne barevná vnitřní linka. Nápaditě vypadá, když naneste výrazný oční stín do vnitřního koutku oka. Jediným pravidlem u nanášení očních stínů je, aby jednotlivé barvy mezi sebou postupně přecházely. Přechody nesmí být tvrdé. K tomu poslouží kulatý štětec na oční stíny. Stejného efektu docílíte i jemným poklepáním bříškem prstu. 

Tip vizážistů: Aby stíny dlouho vydržely, barvy se nerozpíjely, barevnost byla výraznější, pořiďte si bázi pod oční stíny. 

  • Tvář

Svěží, ryze jarní vzhled vykouzlíte za pomoci rozjasňovače. Zapomeňte na klasické stříbrné a zlaté odlesky. Vyberte si něco zajímavějšího - efektní holografické rozjasňovače. Prismatické stíny obsahují drobné pigmenty odrážející světlo v mnoha barevných tónech. Světelné odlesky zaujmou na očích, nose, rtech a nad srdíčkem rtů.

  • Rty

Zapomeňte na tmavé líčení rtů. Aktuálně jsou trendy korálové barvy. Vedle nešlápnete ani s výraznou růžovou či oranžovou. Jen pro zajímavost, líčení v oranžových odstínech vypadá velmi atraktivně. Zvláště tehdy, kdy pleť získá opálený vzhled. Při zvýrazňování rtů můžete zvolit nejen klasické rtěnky, ale i lesky. Mějte na paměti, že matné textury se nehodí pro úzké rty. Opticky jim ještě více ubírají. Majitelky plných rtů si je naopak dovolit mohou. Aby rty byly šťavnatější, do střední části rtů aplikujte malé množství rozjasňovače se stříbrným efektem. Nejlépe za pomoci prstu. 

image.png

Nenechte si ujít:

Reklama