Značka Sunar již podruhé, po velmi úspěšném 1. ročníku Sunar Fashion 2013, přichází s další limitovanou módní kolekcí dětského oblečení Sunar Fashion 2014. V letošním roce ji pro vaše malé hvězdy navrhla přední slovenská módní návrhářka Dana Kleinert, oceněna mnoha cenami.

Stejně jako u kojenecké výživy, kde Sunar sleduje nejnovější trendy, přichází s novým složením a maminky si mohou být jisté jeho kvalitou, také u vlastní kolekce byl kladen důraz na spojení kvality s nejnovějšími, tentokrát módními trendy.

Originální kousky oblečení z nové dětské kolekce Sunar Fashion 2014 jsou obohaceny hravými detaily a praktickými prvky. Ať už v podobě oblíbené žirafky, oranžových puntíků na šatičkách, či šňůrek, které zaručí růst oblečků s dětmi, ale i zipů nebo kapes. Díky oboustrannosti je část oblečků variabilní – je možné je nosit v kombinaci moderních šedých odstínů nebo veselé oranžové.

Krédem nové kolekce je hravost a elegance, ale i praktičnost což použité materiály, barvy i střihy jednotlivých modelů včetně možnosti kombinování splňují. Sunar Fashion 2014 opět pracuje s minimální barevnou škálou, v podobě bílé, světle šedé a tmavě šedé, vždy oživené oranžovým detailem. Další nespornou výhodou zvolených barevných kombinací je to, že je praktická pro běžné nošení a že bude určitě slušet holčičkám i chlapečkům.

„Kolekce kromě barev a vrstvení pracuje s hravými detaily, které budou děti bavit. Tepláčky navíc s dětmi porostou díky všitým oranžovým šňůrkám, které žirafce na nich prodlouží či zkrátí krk. Šatičky jsou pro změnu oboustranné, holčičky je tak mohou střídat podle nálady.“ říká Dana Kleinert, autorka dětské kolekce.

Limitovaná kolekce Sunar Fashion 2014 obsahuje, stejně jako ta loňská body, tričko, čepičky, tepláčky, mikinu a šatičky. Ty jsou v letošním roce navíc oboustranné, stejně jako praktická vestička s kapucí, která do kolekce nově přibyla. Součástí nové kolekce je i speciální kousek – originální přebalovací deka.

„Jednotlivé modely se dají krásně kombinovat a vrstvit od bílého trička s dlouhým rukávem, po mikinu s dvoubarevnou kapucí,“ uzavírá Dana Kleinert.

Lenka Pošarová, marketingová ředitelka značky Sunar dodává k nové edici oblečení: „Věříme, že nová kolekce usnadní maminkám každodenní péči o jejich dětičky, stejně tak jako kojenecká výživa Sunar, která se stará o správný růst a spokojenost těch nejmenších už mnoho generací. Proto nás těší, že Dana Kleinert, čerstvá maminka třetí holčičky, designérka oceněna několika tituly a zakladatelka Slovak fashion councilu zpracovala tuto kolekci, která mj. vychází i z její oceněné autorské kolekce The Era.”

Jednotlivé kusy kolekce:

  • SunarŠatičky

Oboustranné tmavě šedé šatičky s oranžovými puntíky, funkčními kapsičkami s vykukující žirafkou a motýlkovými rukávky se šňůrkami, se po obrácení naruby mění v hladké, jasně oranžové. Právě v návrhu šatiček je nejvíce rozpoznatelný věrný rukopis Dany Kleinert, protože jsou dokonalou kopií její oceňované kolekce The Era. Vypadají stejně hezky nejen jako šatičky, ale také jako tunika třeba k tepláčkům či legínám.

  • SunarBody

Body je navržené v typicky bílé barvě a jeho nošení bude děti bavit. Stačí jen zatáhnout za šňůrku šedé kapsičky a hned zjistí, jak dlouhý má žirafka krk.

  • Tričko

SunarUniverzální bílé tričko s funkční šedou kapsičkou, ze které vykukuje žirafka se svým dlouhým krkem, může být krásným základem celé kolekce. Vypadá slušivě pod mikinou, vestou i šatičkami.

  • Vestička

SunarOboustranná vestička s kapuckou je z jedné strany tmavě šedá s velkými světle šedými kapsami, ze kterých vykukuje žirafka. Z druhé strany pak oranžová s malou kapsičkou.

  •  Mikina

Světle šedá mikina s kapuckou a velkými kapsami, ze kterých vykukuje žirafka s praktickým zapínáním na oranžový zip. Je vhodná pro chlapečky i holčičky.

  • SunarTepláčky

Světle šedé tepláčky mají funkční kapsy, vhodné na dětskou ručičku i malé tajemství. V nohavicích mají navíc všité šňůrky, kterými můžete nastavovat jejich délku, a díky tomu tepláčky porostou zároveň s dítětem.

  • SunarČepička bílá

Dvouvrstvá čepička s vyhrnutým lemem bude slušet holčičkám i  chlapečkům.

  • SunarČepička tmavě šedá

Tmavě šedou čepičku s vyhrnutým lemem doplňují veselé oranžové paspulky, které evokují hřívu žirafky. Čepička má univerzální velikost pro děti od jednoho do tří let.

  • Deka na přebalování

SunarOriginální měkká podložka na přebalování, vytvořená z mixu barev a vzorů, myšlenkově propojuje celou kolekci. Je opravdu designovým kouskem a hlavně, hodí se pod každý malý zadeček.

Pro Sunar Fashion je nezbytný důraz na vysokou kvalitu, proto jsou oblečky ušity z těch nejkvalitnějších materiálů (100% bavlna a bavlna + lycra) bez umělých příměsí.

Samozřejmostí je, že splňují přísné podmínky zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let.

Celá kolekce byla tentokrát zrealizována na Slovensku (od návrhů, materiálů až po výrobu) a k dostání bude od února v Hero e-shopu. Zároveň ji maminky budou moci získat zdarma v rámci různých aktivit spojených se značkou Sunar.

Sunar

Více informací o limitované edici Sunar Fashion od Dany Kleinert naleznete na www.sunarfashion.cz.

Reklama