Byla jsem docela šťastně vdaná. Můj manžel byl pozorný a laskavý. Přesto se i u nás po několika letech dostavila manželská nuda. Nuda, která začínala a končila naším sexuálním životem.

Zatímco já jsem ve svých třiceti letech prožívala nárůst svých tužeb a ztrácela zábrany, které jsem v sobě měla od svého dětství zakořeněné, můj o 15 let starší manžel lenivěl a lenivěl.

Milování dvakrát v týdnu bych možná překousla, protože se svou neuhasínající touhou si umím velmi brilantně poradit sama, ale způsob našeho tělesného sblížení se postupně proměnil v zoufalou šeď. Bez fantazie, bez vášně, bez chuti experimentovat a nějak náš milostný život ozvláštnit. Tyto nedostatky pramenily hlavně a převážně ze strany mého muže.

Připadala jsem si jako nikdy neukojená samice. Na sex jsem myslela v podstatě pořád. V tramvaji, při vaření, před usnutím, často jsem se přistihla i v práci, jak zasněně sedím a odvíjím si v hlavě velmi, velmi odvážné a – nebojím se to říci – prasácké scény.

Pak k nám do podniku nastoupil nový kolega. Když jsme si podávali ruku na seznámení, stalo se mi něco, co jsem do té doby nezažila. Tedy – takhle při prvním setkání. Byl úžasně mužný a charismatický a měl nádherně hluboký hlas.

“Dobrý den, já jsem Jiří,” obdařil mě pronikavým pohledem svých modrých očí a pevně mi sevřel ruku.

“Lenka.” Na víc jsem se nezmohla, protože mým tělem projela neskutečná vlna vzrušení a ovládla můj podbřišek s takovou silou, že jsem myslela, že okamžitě exploduju v bouřlivém orgasmu.

Jiskřička přelétla. Tisíce jiskřiček, které nás spalovaly a žhavily do nepříčetnosti.

Kradli jsem chvilky ve výtahu, v prázdné kanceláři … oddávali se jeden druhému v rychlých polibcích, pevných a vášnivých objetích. Vzrušení z toho, že nás může někdo přistihnout, ještě umocňovalo naši touhu a hladově jsme se vrhali jeden na druhého. Sténala jsem blahem, když mi zvedl sukni a zasunul ruku do kalhotek, před očima jsem měla mžitky a přála si, aby ta chvíle trvala věčně.

“Dneska večer jsem sám doma. Manželka odjela na dva dny ke své matce,” zašimral mě svým nádherným basovým hlasem do ouška a v tom samém okamžiku jsem cítila, jak se mi rozpulzovalo celé tělo.

Nemohla jsem se dočkat. Odpoledne jsem si zaběhla koupit bílé krajkové prádlo, podvazky a krajkové punčochy, Chtěla jsem na ten vzrušující večer všechno nové.

Když jsem zazvonila, otevřel mi a okamžitě mě vtáhnul do bytu. Zvedl mi bradu a začal mě líbat. Nádherně, vroucně a toužebně. Cítila jsem, jak se nemůže dočkat… Během líbání mne pomalu svlékal. Rozepnul knoflíčky u halenky a odhalil ramena, rukou sjel po ňadrech a prsty sevřel bradavky. Moje ruce bloudily zase po jeho těle a celá tahle uvítací scéna byla napnutá až k prasknutí.

Ve chvíli, kdy jsem před ním stála jen v prádle, mě zvednul do náruče a odnesl do ložnice, kde mě položil na postel.

Zvedl mi ruce nad hlavu a jemně je šátkem uvázal k pelesti postele. Bože, něco tak krásného a vzrušujícího jsem do té doby opravdu nezažila. A pak, pak začal čarovat a kouzlit. Rukama, jazykem … objížděl celé mé tělo, nevynechal jediné místečko a sadisticky mě nechával neukojenou a toužící. Vždycky, když už jsem už už chtěla, aby do mne vniknul, abych cítila jeho sílu a mužství, přesunul své dráždění na jiné místo. Křičela jsem touhou a blahem, prosila ho, ale on si se mnou jen hrál a pásl se na mé bezmoci.

Když už jsem byla nepříčetná a téměř šílená, dostavil se šok. Ve dveřích náhle stála jeho žena. Oblečená v kabátě, mlčela a s neurčitým výrazem pozorovala svého manžela, který měl svou hlavu zrovna zabořenou v mém klíně.

Nebyla jsem schopna se pohnout, cokoli říct, jakkoli zareagovat. Ležela jsem tam se svázanýma rukama, dosud plná vražedné touhy a vytřeštěně jsem zírala na tu dámu.

Čekala jsem, že až se nadechne a zpracuje si v mozku tu informaci, co vlastně právě na vlastní oči vidí, spustí pořádný křik.

Jenže to, co udělala, mě dokonale vyvedlo z míry.

Pomalu si svlékla kabát i šaty, až zůstala jen ve spodním prádle. Sedla si do křesla a stále se na nás dívala. Jiří se vůbec nenechal vyrušit, nedokázala jsem odhadnout, jestli o přítomnosti své ženy ví, či ne, ale v každém případě pokračoval v mém dráždění, líbání a hlazení a já jsem se opět vracela do bezbřehého, od všeho oproštěného stavu.

Zatímco já s Jiřím jsme se milovali, jeho žena nás pozorovala se stále více vzrušeným výrazem. Odhalila si ňadra a začala se sama laskat, pak sjela rukama dolů a odhrnula kalhotky. Její prsty rozehrály v jejích intimních místech opravdový koncert a já jsem najednou viděla, jak vstává a přidává se k nám. Zatímco mě Jiří líbal, ona se vášnivě přisála k mému klínu. Na malou chvíli jsem znejistěla, s ženou jsem se ještě nikdy nemilovala, ale byla jsem tak rozparáděná, že jsem se postupně zcela oddala těm dvěma, a nechala je, aby si se mnou dělali, co chtějí. Bylo to tak strašně neslušné a vzrušující, v hlavě jsem měla dokonalý zmatek, ale byl přehlušen absolutním živočišnem, jaké jsem dosud nikdy nezažila. Trvalo to dlouho, předlouho. Orgasmy jsem nestačila ani počítat.

Pak jsme leželi všichni tři – vyčerpaní a bez jediného slova. Bože, to byl sex! V tu chvíli jsem věděla, že už se to asi nikdy nebude opakovat. A přesto jsem byla ráda, že jsem něco takového mohla zažít.

S Jiřím jsme naše sexuální hrátky tímto ukončili. Přesto jsme zůstali přáteli a to, co mezi námi bylo, zůstane navždy naším velkým tajemstvím.

Od té doby, když se miluji se svým manželem, odvíjím si v hlavě vzpomínky na tuto nezapomenutelnou noc. Sice se zároveň s nimi dostavují i výčitky svědomí, kterých se od té doby nemohu zbavit, ale na druhou stranu - toho, co se stalo, v žádném případě nelituji. Někdo z vás mě možná odsoudí, někdo pochopí. Ale já vím své. Bylo to prostě nádherné!