Za exotickými chutěmi už není třeba cestovat. McCain nyní představuje originální řadu World Selection, kterou vyvinul díky svým mezinárodním zkušenostem. Prvními novinkami z této řady jsou hranolky s příchutí Orient a Indie, ochucené skutečným typickým kořením. Exotické pochoutky je tak nyní možné snadno připravit i v české domácnosti.

McCainDalší letošní novinkou společnosti McCain je řada World Selection, tedy hranolky inspirované exotickou kuchyní. Každý, kdo rád cestuje, neodolá pokušení ochutnat i místní speciality. Tento dotek exotiky se mu nezapomenutelně zapíše do paměti a zajímavou originální chuť by rád vyzkoušel i po návratu domů. Dnes už není nic nemožné, a tak si oblíbené ingredience může pohodlně koupit ve svém supermarketu. Navíc nemusí nic složitě shánět a experimentovat s kořením. Hranolky McCain Orient a Indie už koření obsahují, takže jejich příprava zabere jen pár minut.

Hranolky McCain Orient jsou ochuceny skutečným exotickým kořením a bylinkami - například skořicí, pepřem, fenyklem, hřebíčkem, červenou paprikou, pískavicí, kmínem, zázvorem a petrželí. Hranolky sve stylu Indie obsahují typické indické koření, jako je chilli, pepř, pískavice a petržel.

McCainMcCain je společnost s celosvětovou působností, díky které rozumí chutím lidí na celém světě. Tak vznikla díky expertům McCain i řada World Selection, jejímž cílem je přinést každý rok další nové atraktivní chutě.

Stejně jako ostatní produkty McCain, jsou i hranolky Orient a Indie vyrobeny z celých čerstvých brambor pocházejících z důkladně kontrolované sklizně. Poté, co jsou brambory omyty, nakrájeny a předsmaženy, dojde k jejich rychlému zamrazení, díky němuž si uchovají opravdovou bramborovou chuť. Připravovat je můžeme jak v troubě, tak tradičním způsobem na pánvi či ve fritéze.

McCainHranolky McCain Orient a Indie jsou k sehnání v široké maloobchodní síti, cena jednoho 600 g balení se pohybuje od 49,90 do 59,90 Kč. Nové hranolky McCain Orient a Indie přinášejí dotek exotiky i do české domácnosti! Mc Cain, it´s all good.

Více informací o společnosti McCain a dalších produktech naleznete na www.mccain.cz a www.mojehranolky.cz.

Reklama