hranolkyHranolky a bramborové speciality McCain mají tolik podob, že si je můžete vychutnávat po celý rok. Jejich nadýchaná a křupavá chuť nikdy nezevšední a spolu s kvalitním zdrojem bílkovin a čerstvou zeleninou tvoří plnohodnotnou součást vyváženého stravování. Vyráběny jsou totiž pouze z těch nejkvalitnějších brambor a 100 % slunečnicového oleje.

Dokonalost produktů společnosti McCain začíná už na polích, která jsou důsledně kontrolována. Stát se specialitou nebo hranolkem mohou opravdu jen ty nejlepší brambory, které se připravují tradičním domácím způsobem - umyjí se, oloupou se, předsmaží a zmrazí tak rychle, že si zachovají všechny důležité přírodní látky.

Společnost McCain používá od září 2011 pro přípravu svých produktů pouze unikátní směs slunečnicových olejů, které obsahují až 85 % nenasycených mastných kyselin, jež jsou prospěšné pro lidské tělo. Tyto oleje jsou rovněž tepelně stabilnější, což zajišťuje bezpečnou přípravu jídel i při vysokých teplotách. „McCain je první společností, které upustila od využívání palem pro přípravě svých olejů, což je také dobrým příspěvkem k ochraně životního prostředí,“ říká Radek Moravec, Country Manager McCain Česká republika. Většinu výrobků McCain lze navíc připravit v troubě bez dalšího oleje. To je dobré pro naše zdraví, protože máme tendenci konzumovat zbytečně mnoho tuku. Díky přípravě v troubě produkty McCain obsahují kolem 5 % tuku.

Zákazníci v České republice mají na výběr osm druhů hranolků a sedm druhů bramborových specialit McCain, takže mohou svůj jídelníček každý měsíc obohatit jiným výrobkem.

Jak chutně strávit celý rok 2012 s produkty McCain:

Leden

Originální tvar, originální chuť
Vstup do nového roku by měl začít originálně. Hranolky 1-2-3 Fri´Style takové jsou. Mají unikátní tvar písmene U, díky čemuž jsou křupavé na okrajích a nadýchané uvnitř. Lze jimi přímo nabírat oblíbený kečup nebo omáčku, takže mohou být skvělým pohoštěním na novoroční party.

Únor

Pikantní chili rozehřeje
Zimní měsíce si žádají něco pikantního, co rozproudí krev v těle. 1-2-3 Country Potatoes Chili jsou kousky z čerstvých brambor v křupavé kůrce s příchutí chilli. Vynikající jsou pečené nasucho v troubě a doplněné oblíbeným dresinkem.

Březen

Klasika nikdy neomrzí
Klasické hranolky
nikdy neomrzí. Ty od McCain jsou vyrobené z nejkvalitnějších surovin uchovávajících si všechny výživné vlastnosti brambor a připravují se na tom nejlepším slunečnicovém oleji. Chutnají stejně jako hranolky vyráběné doma. Ve fritéze jsou usmaženy už za 3 minuty.

Duben

Voňavé bylinky
Jaro je tradičně provoněno čerstvými bylinkami. Kousky z čerstvých brambor s křupavou kůrkou 1-2-3 Country Potatoes Sour Cream jsou ochuceny právě bylinkami a smetanou. Chutnají skvěle a jsou vhodným doplňkem pro chvíle pohody a zábavy. Pohodlně se dají jíst i rukama.

Květen

Chuť pečených brambor
Sluníčko už láká do přírody, grilovací nadšenci si však musí ještě chvíli počkat. Kdo už má neodolatelnou chuť na brambory pečené v ohni, může vyzkoušet Golden Wedges - kousky z čerstvých brambor s jemnou krustou, které poskytují právě plnou chuť pečených brambor.

Červen

Děti si zaslouží úsměv
Měsíc červen je neodmyslitelně spjat se Dnem dětí a děti mají rády jídlo, které je veselé. McCain Smiles mají úsměv v každém soustu. Bramborové pyré ve tvaru usměvavého obličeje potěší každého jedlíka a navíc je „raz dva“ hotové, z čehož budou mít radost také maminky.

Červenec

Staré dobré 1-2-3 Hranolky
Není nic lepšího, než tradiční chuť dobře osmažených hranolek. 1-2-3 Hranolky jsou vyrobeny z čerstvých brambor a malého množství 100% slunečnicového oleje. Stačí je namáčet do kečupu a použít jako přílohu. Upečené v troubě bez přidání dalšího oleje obsahují jen 5 % tuku, takže si je můžete vychutnat bez zbytečných výčitek svědomí.

Srpen

Ve vlnách moře
1-2-3 Hranolky Vlnky
vytvoří prázdninové moře na každém talíři. Vyrobeny jsou z celých čerstvých brambor, díky originálnímu tvarování mají ještě křupavější kůrku a díky způsobu přípravy obsahují jen 5 % tuku. A právě potraviny s nízkým obsahem tuku vám dopomohou k atraktivní postavě, což je v období léta vždy důležité vědět.

Září

Nejrychlejší hranolky
Konec dovolených a začátek školního roku často vzbuzují obavy, jak to všechno stihnout. S hranolky Sprinter to zvládnete. Nejrychlejší hranolky z nabídky McCain jsou v troubě hotové za pouhých 5 minut, takže zbude dost času na domácí úkoly i zábavu.

Říjen

Krokety pro každou příležitost
Pommes Noisettes
křupavé krokety vyrobené z jemné bramborové kaše se hodí pro každou příležitost. Jedinečná chuť zamčená do zlatavé koule bude vhodným doplňkem třeba pro teplou zeleninovou směs.

Listopad

Husa a bramborák, to jde k sobě
Co zkusit pro změnu jednou udělat svatomartinskou husu s bramboráčky? 1-2-3 Bramborák od McCain má tradiční chuť česneku a majoránky a přitom s ním není žádná práce. V troubě se upeče do zlatova za 15 až 20 minut, a to bez přidání dalšího tuku.

Prosinec

Co s načatým večerem
Prosincové večery jsou tak dlouhé, že to chce i speciální hranolky. Golden Longs jsou nezvykle dlouhé, super tenké a nabízejí extrémně křupavé potěšení pro nezapomenutelné večery.

Více informací o společnosti McCain a dalších produktech naleznete na www.mccain.cz a www.mojehranolky.cz.

Reklama