Zapojila jste se do snadných samolodí o úžasnou pánskou vůni  Acqua Di Giò od Giorgio Armani? Pak jste jistě zvědavá, zda uděláte svému partnerovi radost? Dnes je venku nevlídně, tak doufáme,  že budete mít radost alespoň  z krásné  výhry. A kdo měl štěstí ve třech soutěžních dnech?

gio

  • Samolodě úterý 14.4.: NiLit
  • Samolodě středa 15.4.: Braunie
  • Samolodě čtvrtek 16.4.: anina4

Všem moc gratuluji! Také smekám, protože když vidím ten počet tahů u některých soutěžících, tak nechápu. Asi mám štěstí v lásce :-)

Na výhru se můžete těšit již příští týden. Dnes vůně putují na poštu.


A jaká je vůně, na kterou se tři výherkyně mohou těšit?

Acqua di Gio je poctou dokonalosti matky přírody, její jemnosti a energii. Acqua di Gio je svěží, svůdná a živočišná, plná jasu středomořských citrusových plodů v podobě calabrijského bergamotu a jemnosti květu jasmínu. Je to zároveň vůně plná energie prodchnutá povzbuzujícími mořskými tóny a osvěžující vůní vodní tříště.

„5 věcí, které jste o Acqua Di Gió určitě nevěděli“

Úchvatný „hořkosladký“ akord připomíná opálenou pleť, na níž se perlí svěží mořská voda. Intimní... Intimní je opak vůní zahalujících tělo jako brnění, které zasahují do osobního prostoru jiných lidí. Acqua Di Giò připomíná vesničku na italském pobřeží, kde se krása nesmí trestat. Je tak příjemná, veselá, návyková... Přináší ryzí rozkoš. Calon ve vrchních tónech tlumočí zářivé, vzdušné a vodní akordy vodního melounu a melounu kantalup se špetkou anýzu. Díky tomu perfektně napodobuje klasické vodní tóny.

Reklama