O velikonočním víkendu bude typické aprílové počasí, a tak pro vás máme tip na zábavu. Zahrajte si naši šibenici a pexeso, díky kterým se také můžete zúčastnit soutěží v našem Věrnostním klubu. V tuto chvíli s pexesem souvisí výhra panenky Barbiea s šibenicí výhra Nu Skin ageLOC Me. Zkuste štěstí.

Panenka je inspirována Barbie™ ve světě her. Tahle panenka Barbie si ráda hraje a vytváří všemožné šifry. A vy máte šanci získat v rámci Věrnostního klubu 3 tyto krásky.

Barbie

Barbie vypadá ve svém skvělém outfitu jako by byla z reálného světa. Je oblečená v bílo-růžovém tričku s herním potiskem, džínách a růžových teniskách. Její osobitý styl podtrhují růžová trendy sluchátka, která spolu s celým outfitem zachycují její zálibu v šifrách a kódování. Zažij znovu své nejoblíbenější scény nebo zapoj svou fantazii a vytvoř novou hru! Vytvoř si sbírku všech panenek z kolekce v Barbie™ ve světě her.

Cena: 699 Kč

barbie

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 2 zlaté srdce a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte za dohranou hru Pexeso.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a slunce končí v pondělí 24.4. 2017 v 10 hodin.

Panenku Barbie získají 3 z vás.

pexeso

Pokud na trh přicházejí vylepšení ze světa kosmetiky, zpravidla jde o kombinací více výrobků v jednom nebo o vylepšení receptury krémů. Na zásadní novinku, která změní celý systém péče o pleť, se však čekalo několik let. Přináší ji až nyní unikátní systém péče o pleť Nu Skin ageLOC Me.

dd

Dávkovací zařízení NU SKIN ageLOC Me, které vypadá jako krásný bytový doplněk, v sobě skrývá pět různých zásobníků, do nichž lze uložit pět různých přípravků péče o pleť, například denní a noční hydratační krém a tři séra. Jde přitom o unikátní balení bez přístupu vzduchu, díky čemuž zůstávají  všechny aktivní složky v krémech zachované po celou dobu jejich používání. Díky přesnému dávkování dostanete ze zásobníku přesnou dávku krému či séra, takže jimi zbytečně neplýtváte.

dd

Systém na počátku získáváte se základní univerzální kombinací krémů, ovšem pomocí Analýzy pleti ageLOC Me si můžete sestavit kombinaci produktů, které budou lépe vyhovovat vaši pleti a životnímu stylu. Na výběr máte až dva tisíc kombinací různých krémů, sér a dalších pečujících přípravků.

www.nuskin.com/cz

 

sss

 

Tento unikátní systém NU SKIN ageLOC Me  v hodnotě dvacet tisíc korun můžete vyhrá i vy a to v rámci našeho VĚRNOSTNÍHO KLUBU.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 8 červených srdcí 3 zlatá srdce a jedno růžové srdce za odehrání hry ŠIBENICE (téma Velikonoce) z vašeho účtu. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 20. 4. v 15 hodin. Vybereme 1 výherkyni.

sibenice

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama