Nudí vás fádní líčení bez špetky fantazie? Rády si hrajete s barvičkami, zkoušíte různé kombinace a experimentujete? Pak určitě sáhněte po nových duo očních stínech Fabulous od miss sporty!

 

Duo oční stíny Fabulous nabízejí jak vzájemně sladěné kombinace barev pro méně odvážné experimentátorky, tak i trendy kombinace pro skvělý nekonvenční vzhled! Vybírat můžete celkem z 8 dvoubarevných balení.

 

Ukažte na diskotéce nebo na večírku svůj styl! S novými duo očními stíny Fabulous určitě zaujmete. Stíny obsahují speciální pigmenty pro intenzitu barvy a jejich složení se postará o dlouhotrvající efekt. Takže váš výtvor určitě stihne během večera ocenit každý, od koho to očekáváte. :)

 

Je jen na vás, jak výrazné líčení zvolíte. S duo očními stíny Fabulous se stačí pouze rozhodnout, zda nanesete jednu nebo více vrstev stínů. Výsledek bude vždy skvělý a hlavně jedinečný!

 

Nové duo oční stíny Fabulous mají moderní obal z tmavomodrého plastu. Díky průhlednému víčku velmi snadno poznáte, jaká barevná kombinace se v balení ukrývá. Vyberte tu správnou a začněte si hrát s barvami! 

 

 

 

Orientační maloobchodní cena je 75 Kč / 89 Sk.

Reklama