Kuchařská show u vás doma

Vneste trochu dramatického napětí z televizních soutěží v pečení do dětských pokojíčků se sadou LEGO® Friends Soutěž v pečení (41393). Malí pekaři budou zdobit dortíky kreativními způsoby, aby zapůsobily na porotce nebo si vyzkouší roli porotce, který rozhodne o vítězi trofeje. Tato pekařská stavebnice je plná realistického kuchyňského vybavení, jídla a roztomilého nádobí a doplňků, se kterými si děti budou moci zahrát na soutěž v pečení, která působí stejně reálně jako ta, kterou sledují v televizi. Vychytávky plné funkcí, jako jsou otáčející stojany na dorty a točící kolo s ingrediencemi, pomáhají při hraní inspirovat a zapojovat fantazii.

5ec67311036e7obrazek.png

Jak si hrát: Porotce ohodnotí připravený dortík, jako by byl opravdový. Na jaká nová přídavná jména dítě přijde?

Stavebnice a doplňky LEGO® Friends zakoupíte na www.pompo.cz

Náš TIP: Kempujte s LEGO® Friends! Více inspirace najdete ZDE


5ec672ebbcb93obrazek.png

Stavebnici LEGO® Friends Soutěž v pečení představují ve video recenzi malé cukrářky Lolipopz.

Bar plný džusů a zábavy

Nechte malé šéfkuchařky a šéfkuchaře bavit se se stavebnicí LEGO® Friends Pojízdný džusový bar (41397). Děti si hrou vyzkouší, jak míchat smoothies i surfovat s delfíny. S barem se dá i jezdit po pokojíčku, pokud je potřeba další dávky ovocné zábavy někde jinde! Tato sada LEGO® Friends pro děti starší 4 let představuje zábavný způsob, jak se můžou předškoláci naučit stavět. Obsahuje speciální podvozek se začátečnickou kostkou, díky které pocítí hrdost ze stavění pojízdného baru vlastními silami i ti, kteří staví poprvé. Stavebnice obsahuje jednoduchý návod na stavění a hraní, který dětem pomáhá pochopit jednotlivé kroky sestavování a posílit jejich představivost i sebedůvěru.5ec672662bf40obrazek.png

Tip na hraní: Nechte dítko vymyslet vlastní recept na smoothie a společně si ho připravte.
5ec672552a134obrazek.png

Mistrem zmrzlinářem snadno a rychle

Sada LEGO® Friends Pojízdný zmrzlinový stánek (41389) zabaví malé stavitele, kteří si užijí spoustu hraní plného zmrzliny a zábavy. V této zmrzlinové stavebnici najde dítko vše nezbytné pro mistra zmrzlináře – naběračky, kornoutky i nanuky pro zábavné míchání a kombinování příchutí. Stavebnice obsahuje roztomilý pojízdný stánek a skútr, který se dá od stánku odpojit a vyrazit vstříc novému dobrodružství. Všechny LEGO® sady obsahují jednoduché tištěné návody na stavění, k této stavebnici je navíc k dispozici také návod Instructions PLUS, díky kterému si lze v aplikaci LEGO® Life vše přibližovat, otáčet a různě zobrazovat, takže se i ty nejmladší děti budou cítit jako velcí stavitelé!
5ec672a8bf9adobrazek.png
Jak si hrát: Vymyslete společně nové příchutě pro zmrzlinu bez limitů reálného světa nebo si připravte vlastní zmrzlinu. Stačí vám zralý banán, který doplníte vším, co máte rádi. Příprava je jednoduchá – nechte banán zmrznout, poté ho jen rozmixujte s dalšími přísadami a pochutnejte si na lahodné domácí zmrzlině.
5ec6729bbc13cobrazek.png

Stavebnice LEGO® Friends i spoustu doplňků LEGO® k opravdovému vaření zakoupíte v hračkářstvích Pompo a na pompo.cz.
5ec673404351fobrazek.png

Reklama