Počasí se začíná kazit, proto nikam nevycházejte a zahrajte si raději na Žena-in samolodě. Když vyhrajete, získáte krásnou odměnu! Nové turnaje v samolodích jsou tady! Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 45 tahů včetně! Zůstaňte od úterý do čtvrtka se Ženou-in a hrajte o krásné balíčky Mary Kay! Aby každá z vás měla možnost vyhrát to oč stojí, výherní balíčky jsou pro každý den jiné. A ještě máme jednu radost pro všechny soutěžící! Zůstaňte nám věrné, hrajte všechny tři turnaje a vyhrajte Digitální kuchyňská váha Popi v hodnotě a Jacobs Crema Gold 749 Kč.

Pravidla budou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru.

utery

Zahrajte si v úterý, středu a  čtvrtek  samolodě do 45 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o krásné balíčky Mary Kay!

  • Úterý 20.9.
  • Středa 21.9.
  • Čtvrtek 22.9.

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, ve všech kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná v úterý! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni) zena-in.cz/clanek/jak-hrat-samolode

Hrajte se Ženou-in snadné samolodě a vyhrajte krásné ceny!

  • Úterý: Mary Kay® Intenzivní hydratační krém a TimeWise® Sérum pro sjednocení tónu pleti v hodnotě 2 050Kč
  • Středa: TimeWise Repair™ Volu-Firm™ Čisticí pěnivý krém a Mary Kay® Intenzivní hydratační krém v hodnotě 1 710 Kč
  • Čtvrtek: TimeWise Body™ Targeted-Action® Tonizující tělové mléko a Mary Kay® Čisticí gel na akné v hodnotě 1 250 Kč

kačíkočí

Zvláštní cena za věrnost: Digitální kuchyňská váha Popi v hodnotě a Jacobs Crema Gold 749 Kč – na tuto cenu dosáhnete, pokud se zúčastníte všech tří kol samolodí a budete mít štěstí při vyhodnocení.

vaha

jacobs

Reklama