Máme před sebou svátek a tak Vám přinášíme samolodě trošku jinak! Zahrajte si netradiční samolodě a získejte úžasné, voňavé dárky! Samolodě do 42 tahů již určitě znáte, proto Vám je tento týden trošku ozvláštníme. Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 50 tahů včetně! Zůstaňte od středy do pátku se Ženou-in. Je na Vás, který den se do samolodí zapojíte, můžete si vybrat…

Pravidla budou trošku jiná než obvykle, ale výhry opravdu stojí za to!  

Zahrajte si od středy do pátku samolodě do 50 tahů včetně! Každý den, bude vybrána jedna, která odehraje samolodě do 50 tahů včetně! V těchto kolech můžete vyhrát úžasný balíček Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč!

Ale to není vše!

Zahrajte si samolodě každý den středa, čtvrtek a pátek do 55 tahů a vyhrajte ženskou vůni od Estée Lauder: Modern Muse Le Rouge 50 ml v hodnotě 2 100 Kč! V pondělí 2. 11. pak vybereme hlavní výherkyni!

Hrát můžete ve:

  • Středu 28.10. o Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč
  • Čtvrtek 29.10. o Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč
  • Pátek 30.10. o Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas v hodnotě 620 Kč

Hlavní výhra:

vůně od Estée Lauder: Modern Muse Le Rouge 50 ml v hodnotě 2 100 Kč – můžete ji získat pokud odehrajete samolodě ve středu, čtvrtek i pátek do 55 tahů.

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, ve všech kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná už zítra! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni). zena-in.cz/clanek/jak-hrat-samolode

A jaké jsou výhry, o které soutěžíte?

Nová vůně od Estée Lauder: Modern Muse Le Rouge

Estée Lauder představuje nový odvážnější pohled na moderní ženskost - Modern Muse Le Rouge, novou vůni inspirovanou okouzlující a zároveň provokující tváří klasické vůně Modern Muse. Le Rouge znázorňuje ženu, která je sebevědomá, sexy a nikdy dlouho bez povšimnutí. Všechno se točí okolo její barvy - červené. Červená ztělesňuje její styl, její životní postoj a sílů její osobnosti. Le Rouge je inspirací. Se svojí smělostí, nadčasovým půvabem a záviděníhodným sebevědomím čeká na vaše reakce. Její styl a samotná přítomnost vždy zapůsobí. Je odvážná, sexy, provokativní a inspirativní.

mu

Múza

Kendall Jenner, hvězda módního světa a sociálních sítí debutuje ve své vůbec první kampani na parfém. Televizní spot byl natočen v režii s oceňovaným režisérem hudebních videií Jonasem Akerlundem, který ve spolupráci s Kendall přináší živoucí sílů parfému Moder Muse Le Rouge. Tisková kampaň byla nafocena pod taktovkou Mikaela Janssena, který zachytil nepopiratelný půvab, sílů a Kendellinu magnetickou osobnost.

Balení

Prvky glamouru a sofistikovanosti jsou na první dojem vidět na designu flakonu, ve kterém se Modern Muse Le Rouge ukrývá. Flakon je vysokého silného tvaru se zaoblenými rohy. Víčko parfému je inspirováno kultovním uzávěrem na vůbec prvním parfému od Estée Lauder - Youth Dew. Z designu jako takového vyzařuje silný ženský postoj. Všechny tyto rysy dohromady jen podtrhují sílu parfému Modern Muse Le Rouge a zároveň jsou jeho nedílnou součástí.

Modern Muse Le Rouge Shimmering Body Lotion: Lehké, luxusní, rychle vstřebávající se tělové mléko. Svojí hydratační formulí dodá vaší pokožce dávku hydratace a zanechá ji hedvábně jemnou a zářivou. Tělové mléko voní po Le Rouge, lze ho aplikovat samostatně nebo jako doplněk k parfému, který zintenzivní jeho vůni.

Limited-Edition Modern Muse Le Rouge Makeup Collection: Žádný vzhled není kompletní bez perfektně nalíčených očí, červených rtů a nehtů. Tato limitovaná kolekce provokativních odstínů vám zaručí, že nikdy neprojde bez povšimnutí. Inspirováno kultovním flakonem parfému Le Rouge i tyto nepostradatelné kousky jsou zabaleny v obalech stejně výrazného červeného odstínu.

Pure Color Envy Sculpting Lipstick in Envious, Red Ego and Carnal (910 Kč)
Pure Color Nail Lacquer in Envious (620 Kč)
Pure Color Envy Sculpting Eyeshadow Palette in Pink Mink (1470 Kč)

mu1

Doporučená prodejní cena:

  • Modern Muse Le Rouge 30 ml 1450 Kč / 54 EUR
  • Modern Muse Le Rouge 50 ml 2100 Kč / 76 EUR
  • Modern Muse Le Rouge 100 ml 2890 Kč / 104 EUR
  • Modern Muse Le Rouge Shimmering Body Lotion 1150 Kč / 42 EUR

Dostupnost:Vůně Modern Muse Le Rouge bude k dispozici od října 2015. Tělové mléko Modern Muse Le Rouge bude k dispozici pouze v buticích Estée Lauder od října 2015.

Novinka Dove Regenerate Nourishment s výtažkem z červených řas oživí poškozené vlasy

Dove uvádí zcela novou pečující řadu Regenerate Nourishment vyvinutou na míru ženám, které své vlasy často zatěžují barvením, žehlením či kulmováním, ale přesto je chtějí uchovat krásně vyživené a lesklé. Novinka Dove Regenerate Nourishment obsahuje výtažek z červených řas a Keratin Nutri Complex, díky kterým regeneruje vlasy do hloubky a eliminuje známky jejich poškození.

Portfolio produktů obsahuje šampon, kondicionér, masku a velmi účinné olejové sérum.  Nyní již není nutné bát se zničených vlasů, ženy mohou bez obav vyjádřit svůj jedinečný smysl pro krásu a upravovat vlasy dle aktuální nálady. Dove Regenerate Nourishment zahladí všechny stopy a zanechá vlasy krásně vyživené, silné a lesklé.  

Vlasy toho musí vydržet opravdu hodně, ať už jde o barvení, natáčení, žehlení nebo množství stylingových přípravků. Postupem času proto dochází nejen k jejich povrchovému opotřebení, ale neblahé změny se mohou projevit i hluboko uvnitř vlasového vlákna. Oslabení, častá lámavost a hrubost či suchost na dotek jsou jen některými z možných důsledků takového zatížení.

dov

Dove Regenerate Nourishment obsahuje jedinečnou kombinaci složek, které přispívají k regeneraci vlasů a navrací jim zdravý vzhled i v případě výrazného poškození. Klíčem k výjimečnosti novinkové řady je její inovativní složení s vyživujícími výtažky z červených řas a Keratin Nutri Complex. Vlasy díky jeho schopnosti vnitřní hloubkové obnovy získají na první pohled hladší, silnější, lesklejší a zdravější vzhled. Celé kolekci navíc vévodí sofistikovaná vůně zelených květin s nádechem šťavnatého citrusu a zeleného čaje doplněná krémovým pižmem.

Produkty Dove Regenerate Nourishment našly inspiraci v přírodě, konkrétně ve výjimečných vlastnostech červených mořských řas. Ty se v průběhu milionů let dokonale přizpůsobily extrémním podmínkám skalnatých pobřeží oceánů se střídáním přílivů a odlivů, jež je zocelily proti dehydrataci, výrazným výkyvům teplot nebo změnám slanosti vody. Řasy proto obsahují složky, které dokáží udržovat stálou vlhkost, množství stopových prvků, minerálních látek a pyšní se excelentními regeneračními účinky. Stejně jako řada Dove Regenerate Nourishment obohacená o výtažky z červené řasy a Keratin Nutri Complex pomáhá doplňovat živiny a opravovat vnitřní strukturu poškozených vlasů.

Reklama