Od návštěvy lékaře, přes zajištění odpovídající domácí péče až po nákup vitaminů a odpovídajících doplňků stravy. To vše může rozhodnout o tom, kdy a jak rychle bude dítě opět fit. 

Bolest v krku postihuje děti výrazně častěji než dospělé, až osmkrát ročně
Důvodů je hned několik. Viry vyvolávající nachlazení provázené bolestí v krku se snáze uchytí na sliznicích dítěte, jež dosud nemá plně zralý imunitní systém. Děti navštěvující školky jsou navíc vystaveny zvýšenému riziku přenosu infekce od ostatních dětí, protože si často vkládají hračky či ruce do úst. Pokud máte doma malé dítko, zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás vyhrají XXL plyšového medvěda a balíček produktů JUNIOR-ANGIN (pastilky, sirup, lízátka).

JUNIOR-ANGIN – EXPERT NA BOLEST V KRKU U DĚTÍ
Značka Junior-angin byla vyvinutá speciálně na bolest v krku u dětí. Vhodně volí šetrné účinné látky pro citlivé dětské sliznice.
Všechny produkty z řady Junior-angin obsahují přírodní látku lišejník islandský.
Ten vytváří na sliznicích ochrannou vrstvu, která funguje jako bariéra proti vstupu škodlivých patogenů a zároveň zklidňuje podrážděné sliznice. Tímto způsobem zmírňuje bolest v krku u dětí a chrání jejich citlivé sliznice před dalším poškozením.
Forma kulatých jahodových pastilek pro děti, které už umí vycucat pastilku, třešňového sirupu pro nejmenší či nová forma jahodových lízátek zpříjemní úlevu od bolesti v krku.

Junior-angin:

  • Ulevuje od bolesti v krku
  • Zklidňuje podrážděné sliznice
  • Ve formě pastilek, sirupu a lízátek

Zapojte se do soutěže, ve které ve které 3 z vás vyhrají XXL plyšového medvěda a balíček produktů

JUNIOR-ANGIN (pastilky, sirup, lízátka). Hrát můžete ZDE

*Junior-angin pastilky, junior-angin lízátka a junior-angin sirup jsou zdravotnické prostředky.

Reklama