Poslední den (celý víkend) nového turnaje v samolodích! Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 45 tahů včetně! Hrajte s námi a vyhrajte kosmetické balíčky, ve kterých najdete řasenku L´Oreal Paris Lash Architect 4D a krém Mixa Cica 5 z vás. Každý den vylosujeme 1 balíček.

Zahrajte si v úterý, středu a čtvrtek, samolodě do 50 tahů včetně! Hrajte ZDE

5ab8f7aee7025obrazek.png

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o kosmetické balíčky, ve kterých najdete řasenku Mixa hydratační péči 2v1 a Maybelline Master Prime (různé druhy).

Na jaké výhry se můžete těšit?

  • Úterý 27. 3. 2018 : Mixa hydratační péče 2v1 a Maybelline Master Prime (různé druhy)
  • Středa 28. 3. 2018 : Mixa hydratační péče 2v1 a Maybelline Master Prime (různé druhy)
  • Čtvrtek 29. 3. 2018 : Mixa hydratační péče 2v1 a Maybelline Master Prime (různé druhy)

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, ve více kolech. Je to jen na vás. První turnaj začíná v úterý! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni)

Hrajte se Ženou-in snadné samolodě a vyhrajte krásné ceny! Držíme palce.

Seznamte se s produkty o které hrajete:

Mixa hydratační péče 2v1

5ab8f660d8540obrazek.png

Hydratační péče 2v1 proti nedokonalostem s klinicky prokázanou účinností. Obohacena o čistící Zinc PCA a matující Silicate-S redukuje pupínky, stahuje póry a absorbuje přebytek kožního mazu po celý den.

Maybelline Master Prime (různé druhy)

5ab8f757ef5a0obrazek.png

První kompletní řada podkladových bází od Maybelline New York je tvořena pěti různými variantami, s jejichž pomocí skvěle zakryjete jakékoliv nedostatky pleti. Lehké složení na vodní bázi s aktivními složkami zaručí hladkou a sjednocenou pleť a umožňuje také samostatné použití bez následné vrsty make-upu pro efekt dokonale přirozené pleti.

Reklama