Tímto vyhlašuji valentýnský turnaj v Samolodích, milé čtenářky! Zapojte se a vyhrajte cenu nepříliš romantickou, leč s láskou úzce související: Penis a Vagínu! Pobavte se i poučte.

Zahrajte si dnešní Valentýnský turnaj v Samolodích o knížky Penis a Vagína (viz knižní anotace níže). Ale pozor, vyhrát Penis i Vagínu může jen jedna z vás - ta nejlepší!

Pravidla

  • Název turnaje: Valentýnský turnaj v Samolodích
  • Začátek: pondělí 14. února 2011 v 8.00 hodin (právě teď)
  • Konec: pondělí 14. února 2011 ve 24.00 hodin

Musíte být přihlášená uživatelka, která může v našem magazínu soutěžit (tedy musíte mít v profilu vyplněné údaje nutné pro soutěže).

Hrát můžete kolikrát chcete, započte se vám nejlepší výsledek!

Jak hrát Samolodě?

Každý asi zná hru Lodě. Samolodě jsou jejich mutací pro jednoho hráče.

  • Cíl: Odhalit a potopit všechny skryté lodě v síťovém poli zobrazující mořskou hladinu.
  • Jak na to? Kliknutím myši označíte políčko, které chcete odkrýt. Pod herním polem se vám zobrazuje počet a tvary lodí, které jste již objevila a které ještě objevené nemáte.
  • Konec hry: Hra skončí automaticky, když potopíte poslední loď.

Kde turnaj najdete?

Po přihlášení se vám objeví pod horní lištou magazínu vaše přihlašovací jméno a několik odkazů. Turnaj najdete kliknutím na odkaz: Turnaje!

CENY!

Soutěž podpořilo nakladatelství Smart Press, které věnovalo jako ceny následující dvě publikace...

PenisPenis - Rádce nejen pro muže
Autor: Vladimír Kubíček

I muži mají své problémy a obavy. Tato osvětová kniha přináší zajímavá a užitečná fakta a odpovídá na otázky, na které se muži možná stydí zeptat, ale které jsou pro ně mimořádně důležité. Kniha je srozumitelná a konkrétně seznamuje s funkcí penisu, s jeho správným „provozem a údržbou" a s prevencí problémů. Těch může být dost, pokud si muž své zdraví nehlídá. Na poruchy erekce a ejakulace a nedostatečný pocit vyvrcholení navazují často problémy psychické, partnerské a komunikační.

VaginaVagina - manuál pro majitelky . .
Autorky: Livotiová Carol, Toppová Elizabeth

Unikátní zdravotní rádce pro ženy všech věkových kategorií. Jsou věci, na které se nezeptáte ani maminky, nejlepší kamarádky a ani svého lékaře. A proto je tu naše kniha ? naprosto otevřeně poradí v mnoha otázkách souvisejících s nejintimnější částí ženského těla. Ojedinělá, odvážná, velmi poučná a přitom vtipná kniha vznikla díky autorskému týmu matka-gynekoložka a její dcera. Ať už je vám 15, 30 nebo 50 let, budete překvapeni, kolik toho o tak důležitém místě nevíte.