Nejsou samolodě do 45 tahů váš šálek kávy? Pak vyzkoušejte bleskové samolodě do 50 tahů!

Zahrajte si bleskové víkendové  samolodě do 50 tahů včetně a získejte krásné ceny. Hrát můžete tentokrát od pátku do neděle! Hrát můžete v pátek a sobota a neděle jsou za jeden den (turnaj je od pátku 13.5. 12.00 hodin do neděle 15.5. do 23:59 hodin).

patke

Celý víkend můžete hrát o čistič oken Windomatic od Viledy v hodnotě 999 Kč.

Turnaj začíná již dnes! A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE:zena-in.cz/clanek/jak-hrat-samolode

Co musíte pro úspěch v bleskových víkendových samolodích udělat?

  1. Hrát samolodě do 50 tahů – který den chcete pátek, sobota + neděle

Soutěžit můžete o:

  • Pátek: čistič oken Windomatic od Viledy v hodnotě 999 Kč.
  • Sobota a neděle: čistič oken Windomatic od Viledy v hodnotě 999 Kč.

V bleskovém turnaji samolodí do 50 tahů vyhrají 2 z vás!

A na jakou výhru se můžete těšit:

vileda

Windomatic od Viledy je čistič oken, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Okno stačí umýt čisticí tekutinou stejným způsobem, jak jste byly doposud zvyklé. Poté ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento domácí pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt i v myčce na nádobí. Díky Windomaticu budou vaše okna dokonale čistá a suchá, bez jediné kapky zůstane také parapet. Díky flexibilnímu krku snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken.S Windomatic získáte opravdu všestranného pomocníka na každodenní úklid. Dá se totiž použít nejen na okna, ale také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy. Více informací naleznete na www.vileda.cz

Vileda přináší vysoce inovativní produkt - Windomatic, který vám tento druh domácí práce usnadní.  S tímto profesionálním čističem oken si bude rozumět i váš muž!

 Vileda Windomatic je čistič oken, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Stačí okno umýt čistící tekutinou a stejným způsobem, jak jste byly doposud zvyklé. Poté ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento domácí pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt v myčce na nádobí. A vám zůstanou jen dokonale čistá a suchá okna. Bez jediné kapky bude také parapet a podlaha. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje ten správný úhel, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken.  Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí, že vaše okna zůstanou bez jediné šmouhy.   

S Windomatic získáte opravdu všestranného pomocníka na každodenní úklid. Dá se totiž použít nejen na okna, ale také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy.

K dostání ve vašem hypermarketu nebo na e-shopech za cenu od 999 Kč.

Reklama