Pokud jste se ještě nestihla zapojit do naší Velké jarní soutěže, možná vás nalákáme právě teď!

Velká jarní soutěž už běží nějaký ten pátek. Každý den pro vás připravujeme nové úkoly (najdete je zde), jejichž prostřednictvím můžete postupně získávat cenné body... vy sama si určíte, kolik jich chcete získat, abyste dosáhla na cenu, kterou si sama vyberete.

Přehled cen najdete zde:

Ale pozor, výhry nejsou kompletní! Každý týden je doplňujeme o nové a skvělé ceny, a dnes vás čeká odtajnění další z nich:

5x  Boucheron Place Vendome EdP – 1190 Kč

Boucheron představil novou vůni pro ženy pojmenovanou Place Vendôme, adresa v Paříži (Place Vendôme 26), kde Frederic Boucheron otevřel své první klenotnictví v roce 1893. Parfém symbolizuje více než 150 let světla a drahokamů, které prošly tímto domem. Vůně určena pro nezávislé, svobodné, samostatné a sebevědomé ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Boucheron Place Vendome

Složení

  • Hlava - růžový pepř, květy pomeranče
  • Srdce - jasmín, pivoňka, med
  • Základ - cedr, benzion

Stopa luxusu

Ušlechtilé, mnohotvárné látky vykvetou v plnou smyslnost. Zaoblené a luxusní bohatství. Parfémová voda zahaluje pokožku emocemi, smyslností a závislostí jako neviditelná ozdoba. Boucheron Place Vendôme tak zůstává intenzivní květinově-dřevitou vůní. Olivier Cresp a Nathalie Lorson vytvořili vůni přivlastňující si nadčasovost a kodex bohatého dědictví Domu.

Oslnivá záře světla a oslnivý třpyt růžového pepře osvětluje jemný a decentní květ pomeranče. Kořeněné vibrace plné kontrastů a výraznosti. Jasmín nasazuje svou plnou květinovou sílu, a jeho jemné okvětní lístky jsou rozzářené zlatými odlesky krémové textury medu. Je jedinečný a vynikající. Elegantní síla cedrového dřeva dostává na pokožce podobu provoněnou smyslností benzoinu a zanechává stopu aroma, které zabalí vánek do jemné, avšak opojné smyslnosti.

Líbí se vám nová výhra? Tak o ni hrajte v naší Velké jarní soutěži!, pět z vás má šanci!

Reklama