fisherZnačka Fisher-Price uvedla na trh zcela novou řadu stavebnicových hracích setů pro děti od 6ti měsíců s názvem Stack´n Surprise. Po několikaletém vývoji jednotlivých hracích setů a náročných testovacích procesech v herní laboratoři může Fisher-Price nabídnout dětem a rodičům unikátní edukační hračky, které díky svým novým funkcím představují nekonečnou zábavu. Hračky nejen podporují všestranný rozvoj, ale také otevírají dětem dveře do světa logiky a fantazie, děti začínají chápat souvztažnosti a principy fungování světa. Jednotlivé hrací sety je možné mezi sebou libovolně kombinovat, doplňovat a s pořízením každé další hračky rozšiřovat množství herních aktivit. Postupně lze z herních setů vytvořit stavebnici, jejíž velikost může růst spolu s dítětem. Zpočátku mu postačí základní hrací set s kostičkami, který můžete postupně obohatit o zvířátka, vozítka, domečky, až se nakonec rozroste ve velké město, kde kostičky ze základního setu budou hrát neméně důležitou roli jako při prvním hraní.
fisherKaždá z hraček různě reaguje na akci hrajícího si dítěte. Ať už je to veselá melodie, jemný zvukový efekt nebo smějící se obličejíček, vždy je to pro dítě odměna za jeho úsilí při objevování. Odměna je jedním z nejdůležitějších motivačních prvků pro další činnosti a aktivity dětí, pomocí nichž se učí poznávat okolní svět. Také vhodná kombinace pestrých barev pro rozvoj zrakového vnímání nabádá děti k hraní, stejně jako pro dětskou ručičku příjemný a pro dětské hraní odolný materiál.
„Celou řadu hraček Stack´n Surprice jsme s naším malým Vašíkem vyzkoušeli a jsme nadšení. Pokud se pro tyto hračky rozhodnete, můžete si být jistí, že Vaše hra bude bezpečná, smysluplná, plná neustálého překvapení a že bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás!“ říká Alice Bendová, maminka tříletého Vašíka, kterému přivedla na svět nedávno sestřičku.
„Skutečně jsem touto novou řadou edukačních hraček velmi potěšena. Já, jakožto pedagog, kterému prošlo rukama už nespočet nejrůznějších hraček od různých výrobců, považuji za největší benefit řady Stack´n Surprice jejich interaktivnost, která poskytuje logickou odměnu hrajícímu si dítěti a také to, že lze jednotlivé hrací sety mezi sebou libovolně kombinovat. Pokud se Vám některá z částí hracího setu někam zatoulá, hračka je plně funkční dál,“ říká Ivana Kriglová, ředitelka speciální mateřské školy Sevřená v Praze 4.

Veselý vláček s překvapením

fisher

P7528
„Kam která kostička patří? Co musím udělat, aby vláček svítil a zazpíval? Dokážu zařídit, aby si se mnou hrály veselé obličejíčky na schovávanou?" Na to mohou děti přijít při hraní s touto veselou hračkou z řady Stack´n Surprice. Rozvíjejí tak nejen logiku, ale také zrakové vnímání, koordinaci pohybů, pociťují radost a úspěch z vyřešení problému.

Hrací kostičky set

fisher

P8793
Z veselých, velkých kostiček můžou děti stavět podle nálady nejrůznější stavby! Legrační obličejíčky jsou pro děti odměnou a zároveň motivací ke hře už od chvíle, kdy je vyndají z bedýnky. Ta je důležitou součástí základního setu, protože motivuje děti k uklízení. Díky veselým obličejíčkům, vykukujícím z kostiček, děti snadno kostičky skládají na sebe a kostičky drží! „Sláva, postavili jsme veliký veselý komín!"
Rozvoj: koordinace zraku a rukou, rozvoj logiky, zrakové vnímání

Vozítka s kostičkami

P9783
Vozítka s kostičkami zabaví téměř každé zvídavé dítě. „Naložíme a jedeme!" Nákladní autíčko a kamarádka housenka vozí naložené kostičky, které během jízdy legračně vykukují na děti a motivují je k další hře. Jakmile nastane čas náklad vyložit, stačí zmáčknout kolík na kabině nákladního autíčka a je hotovo.
Rozvoj: hrubá motorika, koordinace zraku a rukou, rozvoj logiky, zrakové vnímání, dosahování vytčených cílů

Hrací kostičky se zvířátkem

fisher

P9780
Zvířecí kamarády s kostičkami si děti snadno zamilují. Žabka i včelka při hraní jemně chrastí, vyzývají tak děti ke společné hře. Každému ze zvířátek mohou děti naložit 2 kostičky s překvapením, které jsou součástí hracího setu. „Kuk! Podívej, kdo se na tebe směje!"
Rozvoj: koordinace zraku a rukou, rozvoj logiky, zrakové vnímání

Domečky se zvířátky

R9336
Domeček plný zvířátek je složen z 3 částí, z kterých mohou děti samy snadno postavit dům. Jakmile mají postaveno, mohou začít s objevováním. „Za dveřmi se skrývá zvířátko, podívej! Kde jsou další?" Pomocí jednoduchých úkonů děti hledají veselé obličeje domácích mazlíčků nebo zvířátek z farmy.
Rozvoj: koordinace zraku a rukou, rozvoj logiky, zrakové vnímání, rozvoj hrubé motoriky

Skládací autíčka s překvapením

R8892
Autíčka plná překvapení vybízí děti k logické hře. V základním setu jsou vždy 3 autíčka. Pro chlapečky je určený set s hasičským autem, pro holčičky sada s růžovým autíčkem, rozvážejícím zmrzlinu. Pokud se dětem podaří autíčka správně sestavit, radostně se jedno z autíček rozsvítí a odmění děti milou písničkou.
Hasičské autíčko + spol. pro chlapce, Zmrzlinářské autíčko + spol. pro dívky.
Rozvoj: koordinace zraku a rukou, rozvoj logiky, zrakové vnímání, rozvoj hrubé motoriky, chápání příčiny a následku

Hudební městečko Sillytown

P6235
Velké hudební město, plné malých překvapení, vyzývá děti k dobrodružnému objevování. Jakmile ho děti postaví, město se rozsvítí a hudba začne hrát. Kamarádské obličejíky nečekaně vykukují na děti, kloužou se, padají, dovádějí a radují se spolu s dětmi. „Co se stane, když?" Každá aktivita dítěte spouští akci, díky které sbírají děti zkušenosti s fungováním věcí na světě. Bourání městečka je pak stejně zábavné a plné překvapení jako stavba.
Rozvoj: motorických dovedností, koordinace zraku a pohybu, pochopení příčiny a následku, logického myšlení, zrakové a sluchové vnímání sluchové.

Více inspirace najdete na stránkách www.fisher-price.com/cz/

lupa

Reklama