Zveme vás na  předvánoční přehlídku hraček, které Vašim dětem zaručeně rozzáří oči.

Můžeš být, kým chceš!

Barbie® klinika na kolech
Panenka Barbie® inspiruje holčičky už od roku 1959. Dnešní Barbie® ale už není jen sladká panenka v krásných šatech. Dnešní Barbie® je akční a může dělat, co chce. Třeba paní doktorku. A přesně to učí i holčičky, které si s ní hrají. „Můžeš být, kým chceš!“  Barbie® klinika na kolech se jednoduše promění v plně vybavenou ordinaci se všemi detaily, které holčičky ve svých hrách milují.
5bec091e583aeobrazek.jpg

Pořídíme pejska? Velké rozhodnutí, zkuste začít se štěňátkem, které nemusíte venčit.
Interaktivní hračka Moje pusinkovací štěňátko Rollie už má opravdu velmi blízko k živému pejskovi. Když se ho dítě dotkne, reaguje na jeho dotyky olíznutím a vydává roztomilé psí zvuky. Baští z misky, hýbe hlavou, otvírá a zavírá oči a vrtí ocáskem. Moc se mu líbí, když ho páníček nebo panička hladí po hlavě nebo lechtá na bříšku. Moje pusinkovací štěňátko Rollie je pro děti věrný kamarád, se kterým poznají, jaké to je postarat se o živé štěně.
5bec093a87942obrazek.jpg

Nejlepší učení je hrou

Kamarád BeatBo, který děti baví a hodně naučí
Kdo má rád pohyb? BeatBo! Připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo svítící bříško, nebo tlačítko na nožičkách a zábava může začít. Děti si hrají a zároveň se učí. BeatBo předvádí parádní taneční pohyby a hraje veselé písničky. Dokonce vytvoří písničku s popěvku, který mu zazpíváte. Ale také dítě seznamuje s písmenky, barvami, počítáním a dalšími prima dovednostmi.
5bec094839f45obrazek.jpg

Oblíbená variabilita a multifunkčnost

Kombinovaný kočárek Maxi Cosi 3v1 a panenka Laura s lahvičkou
Kočárek s panenkou je pro holčičky nepostradatelná výbava. Zvlášť, když z kočárku sestavíte rovnou tři varianty a panenka Laura s lahvičkou vypadá jako živá. Zavírá oči, pije z lahvičky a vydává 24 různých miminkovských zvuků. S kombinovaným kočárkem Maxi Cosi si může holčička vybrat, do jakého terénu se svou panenkou vyrazí. Bude lepší sportovní kočárek, hluboký kočárek nebo přenosná taška, která vznikne z korbičky?
5bec0963a3c10obrazek.jpg

Dobrodružství a překvapení

Vděčné sběratelské dárky a velké dobrodružství s hledáním pokladu Treasure X poklad.
Děti milují dobrodružství a překvapení. Treasure X spojuje oboje. Na cestě za pokladem musí malý dobrodruh splnit deset úkolů.  Odhalit  mapu a zjistit, na jakou misi se má vydat. Najít nástroj na štípání kamene, protože jen tak může objevit zakopaného kostlivce a z něho si stvořit lovce pokladů. Jakého? To je právě překvapení. A další tajemství čeká na svého objevitele pod víkem truhly. Ukrývá  truhla poklad pokrytý pravým zlatem? Vše odhalí voda!
Skutečný poklad se ukrývá v každém 18tém balení. Děti mohou sbírat 24 figurek lovců pokladů.
Inspiraci najdete na videu. Podívejte se ZDE
5bec097e32bedobrazek.jpg

Ultimátní automyčka s aligátorem  Hot Wheels
Zábava, adrenalin a dobrodružství pro statečné kluky i holky od pěti let. Autíčko musí projet tajemnou automyčku, ve které číhá strašný aligátor. Cestou ho potká ale i spousta jiných nástrah a překvapení. Třeba vychytávka, která změní barvu jedoucího autíčka. Nebo vodojem, ze kterého se v případě nebezpečí vyvalí voda. Komu se podaří Ultimátní automyčku s aligátorem projet bez úhony?  A koho aligátor slupne?
5bec09aaddee7obrazek.jpg

Magnetické stavebnice pro rozvoj fantazie, představivosti, trpělivosti a manuální zručnosti.

Pompo box PLUS
Výzva pro odvážné konstruktéry! Dětské fantazii se meze nekladou a velká magnetická stavebnice plná barevných dílů a nejrůznějších tvarů umožňuje klukům i holčičkám vytvářet úžasné stavby domů, auta, zvířata a další zajímavá díla
5bec09e4cb28dobrazek.jpg.

Když se rozhodne stavět holčička

Sweet House  
Speciální stavebnice pro malé architektky. S magnetickými díly v jemných pastelových barvách mohou holčičky postavit spoustu krásných domů a jiných objektů. Stavebnice Magformers obsahuje promyšlené tvary, které jsou pro malé děti maximálně bezpečné a dobře se s nimi pracuje. Děti procvičují jemnou motoriku, rozvíjejí tvořivost, učí se barvy i geometrické tvary. 
5bec0a119ae51obrazek.jpg

Jaké to je řídit jeřáb?
Přepravovat náklad z místa na místo, správně ho vyvážit a zároveň koordinovat pohyb ramene vpravo a vlevo a otáčet jeřábem o 350°, to není jednoduchý úkol.  Jeřáb Giant Crane se řídí na dálku, kabelovým ovládáním. Malí stavaři ho nedají z ruky! Podívejte sami

Další dárky, které Vašim dětem zaručeně rozzáří oči najdete na www.pompo.cz .

Do konce listopadu můžete navíc k nákupu hraček v prodejnách Pompo a na e-shopu dostat až tři další hračky zdarma.

Pompo rozdává dárky za více než 10 milionů korun! Buďte u toho…

Více informací najdete na www.pompo.cz  .

Vánoční katalog Pompo k prohlédnutí online.

pompokatalog.jpg