Pokud máte doma zvídavá dítka, která si ráda hrají, máme pro vás dva zajímavé tipy na bezva hračky. Navíc, při troše štěstí můžete tyto hračky vyhrát!

 

 

Náš tip pro holčičky, které si rády hrají s panenkami:

 

Největší hit této sezóny je POLLY POCKET - QUICK CLIK BOUTIQUE!

 

POLLY POCKET je skvělá hračka pro holčičky, které milují hru na převlékání, nikdy tato hra nebyla snazší než s POLLY POCKET! Vyzkoušejte sami!

 

Krásný butik panenky Polly Pocket má v sobě zabudovanou kouzelnou magnetickou "převlékárnu", neboli jedinečnou šatnu! Stačí zmáčknout kouzelné tlačítko a Polly zajede dovnitř... Zmáčkněte podruhé a Polly vyjede ven - celá k nepoznání, v úplně novém modelu! Ve vteřině může mít nové tričko, čepici, nebo třeba copánky! Se zábavným Quick Clik Butikem od Mattel zábava nikdy nekončí!

 

Doporučený věk: 4-7 let, cena: 399 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro zkrácení dlouhé chvíle a na cesty – doporučujeme cestovní Scrabble!

 

Cestovní Scrabble

Klasická slovní hra v praktickém cestovním balení. Všechny žetony pevně drží na herním plánu a díky zabudovanému počítadlu nebudete potřebovat tužku a papír. Bezvadný je také praktický pevný obal, který snese i menší pády a vylité pitíčko. Na víc si tuto hru můžete zahrát s dětmi již v čekárnách a pokračovat, v dopravním prostředku, hodí se i na zadní sedačky vašeho rodinného auta. A pozor! Hra nekončí v okamžiku kdy ji potřebujete přerušit, prostě zaklapněte praktický kufřík a pokračujte při nejbližší příležitosti. Ceny věnoval Mattel.

 

Doporučený věk: 10+ , cena: 699 Kč

 

Hračky jsou k dostání ve všech dobrých hračkářstvích a v běžné síti hypermarketů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panenku Polly Pocket a cestovní Scrabble teď můžete vyhrát v naší soutěži! Soutěžíme celkem o pět balíčků! Ve třech najdete Polly Pocket a ve dvou cestovní Scrabble! Tato výhra se vám jistě bude hodit i možná jako krásný vánoční dárek! Soutěž probíhá ZDE

Reklama