Začíná doba prázdnin, dovolených, zábavy, cestování a radovánek. Nevíte, jak dětem zpříjemnit chvíle prázdnin? Se Sparkysem to zvládnete!

Máme pro vás nejen velký výběr hraček pro kluky, rozmanitou nabídku hraček pro holky a opravdu pestrý sortiment dárků pro nejmenší, ale i spoustu zábavy, která vás potěší zejména při letní dovolené a na cestách za sluncem. Čeká na vás široká nabídka výrobků určených pro letní cesty i radovánky.

Už jste slyšela o hře SQUAP „vystřel a chytej míček"? Určitě se bude líbit klukům i holčičkám. Děti ji mohou hrát u moře i na chalupě a věřte, že nějakou dobu nebudete vědět, že děti máte.

sparkys

Posíláte dítko k babičce na venkov nebo jedete na chalupu? Potom vám nesmí chybět ideální pomocník Zahradnický vozík s nářadím Gardena. Se 14dílným zahradním vozíkem dítě může obhospodařovat celou zahradu. Vybrat si může mezi rýčem, česákem jablek nebo motyčkou. Vše má na vozíku své místo a praktická kolečka umožňují lehký přesun.

sparkys

 

Hitem letošního léta je nafukovací bazén s trampolínou s motivem High School Musical. Má vaše dítě rádo skákání? Teď může řádit celý den a po náročné rozcvičce trampolínu otočte a napusťte osvěžující bazének, ve kterém si malý rošťák odpočine. A zítra může hopsat znovu.

sparkys

 

Máte doma malou parádnici? Jakmile začne pršet, jsou tu známé dohady typu „já tu pláštěnku nechci, já chci deštníček"? Potom se nechte inspirovat módním ponchem s potiskem Krtečka a věřte, že dohady o pláštěnce již nebudou. Pokud máte doma chlapečka, krteček mu nachystal i modrou, zelenou a žlutou variantu poncha.

sparkys

 

Pořádáte bazénovou párty na zahradě nebo odjíždíte k moři? To vašim dětem přibalte do kufříku i plavací žabičku. Roztomilá žabička je jako živá. Pusťte ji do vody a ona poplave i se svým miminkem na zádech. Dejte ji na zem a uvidíte, jak se dokáže pohybovat na souši.

sparkys

Pokud vyrážíte na delší cestu, nepodceňujte dětské pohodlí. Pořiďte dětem kvalitní polštářek a záhlavník. Určitě jim cesta bude rychleji utíkat. Relaxační záhlavník je ideálním společníkem na dlouhé cesty ve kterémkoliv dopravním prostředku. Zajistí pohodlí a parádní odpočinek.

sparkys

Pohodlný polštářek můžete koupit ve stejném provedení, ať vše pěkně ladí. Relaxační polštář žabička s mikrokuličkami uvnitř mění svou podobu podle toho, kolik knoflíčků mu zapnete. Vytvaruje se podle tvé hlavy a zajistí opravdové pohodlí.

sparkys

Líbí se vám letní inspirace pro vaše děti? Potom mějte přehled stále.
Zapojte se do věrnostního programu - Sparkys klubu, sbírejte body a získejte slevy, speciální nabídky a spoustu zábavy. Do vaší poštovní schránky vám bude zdarma zasílán aktuální SPARKYS katalog hraček a dárků, ve kterém vás jako věrného zákazníka bude čekat spousta výhod, a to nejenom od společnosti Sparkys.

Registrace je možná také na www.sparkys.cz.

Reklama