5eb41825c863fobrazek.pngFoto: Shutterstock

Eva (23): Z chodby přicházel dětský pláč

Dívali jsme se s přítelem na duchařský horor a v té nejnapínavější chvíli se ozval slabý pláč miminka. Jenže ne z televize, ale z chodby. Oba jsme sebou pořádně trhli a chvíli pak na gauči seděli jako opaření. Ani jednomu se tam nechtělo. Pak se Ondra přece jen pochlapil, a když rozsvítil, objevil u botníku panenku, kterou si tam zapomněla moje neteř. Zasmáli jsme se tomu, ale stejně se mi tu noc nespalo nejlépe.

Karolína (31): Hrát jsem si fakt nešla

Osmiměsíční dcera spala v pokojíčku, když mě v noci vzbudil pláč v chůvičce. Jak jsem se probírala ze spánku, najednou se z chůvičky místo pláče začalo ozývat: „Pojď si se mnou hrát. Je mi smutno!“ V tu chvíli by se ve mně krve nedořezal. Rychle jsem vzbudila manžela, aby se šel do pokojíčku podívat. Nic ale neobjevil, a tak šel spát s tím, že se mi něco zdálo. Jenže nezdálo! Oka jsem do rána nezamhouřila. Až po prohledání pokojíčku za bílého dne, bylo jasno. Sama se spustila panenka od mé kamarádky, kterou mám přichystanou pro Rozárku k prvním narozeninám! Okamžitě jsem z ní vyndala baterie.

Petra (29): Na záchod jsem už málem nepotřebovala

Šla jsem v noci potmě na záchod a najednou se za mnou ozvalo: „Kuk! Vidím tě.“ Skoro už bylo zbytečné na onu místnost chodit. Tak mě ta hloupá panenka vyděsila.

Adéla (39): Z milování sešlo

Děti usnuly, doma konečně klid a my s manželem byli právě v nejlepším, když najednou slyšíme: „Obejmi mě, mám tě ráda!“ Šok následoval záchvat smíchu. Panenka naší dcery, kterou nechala u nás v posteli. No, už z milování nic nebylo.

Kája (35): Utekla jsem k dětem

Na tu noc nikdy nezapomenu. Ještě teď mi nahání husí kůži, přestože ji už dáváme k dobru známým. Manžel byl na služební cestě a já doma s dětmi. V noci mě vzbudil nějaký zvuk z obýváku. Když jsem se do něj zaposlouchala, došlo mi, že hraje synův interaktivní plyšový slon. A nezůstalo jen u melodie. Taky se rozpovídal: „Najdi mě. Tady jsem. Čekám na tebe.“ Utekla jsem do pokojíčku k dětem a usnula až nad ránem. Od té doby všechny mluvící hračky poctivě vypínám.

Čtěte také:

Reklama