Dopřejte svému děvčátku tu nejlepší panenku, se kterou se nejenom nebude nikdy nudit, ale která byla zároveň oceněna pro svou kvalitu a výchovnou hodnotu.Titul Hračka roku 2013 v kategorii „Holčičí svět“  získala oblíbená panenka BABY born® od známé firmy Zapf Creation. Titul byl panence BABY born® udělen na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty.

 BABY born®

Letos proběhl již šestý ročník projektu Hračka roku. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v polovině června 2014. Díky označení „Hračka roku“ je spotřebitel informován, že jde o hračku, která má to nejlepší hodnocení od poroty složené z vybraných odborníků. „Cílem projektu Hračka roku je rodičům usnadnit orientaci na trhu. Všechny přihlášené hračky jsou hodnoceny podle vybraných kritérií důležitých pro vhodný výběr hraček. Vedle vysokých požadavků na kvalitu a bezpečnost musí podporovat zájem, tvořivost a samostatnost dítěte. Hračka by také měla mít určitou vzdělávací hodnotu,“ popsala Katharine Butler, iniciátorka projektu a majitelka společnosti Sparkys. Šestý ročník projektu Hračka roku 2013 byl konzultován se sítí prodejen Sparkys a Pompo.

 BABY born®

Důkazem toho, že si panenka BABY born® ocenění zaslouží, je určitě i to, že od roku 1991, kdy se panenka BABY born® „narodila“, se po celém světě prodalo už více než 13 milionů panenek BABY born®. Panenka BABY born® je dlouhodobě velmi oblíbena mezi holčičkami i jejich maminkami. Panenka BABY born® není pro děti jen obyčejnou panenkou, ale díky širokému sortimentu doplňků představuje doslova celý svět zábavy a fantazie. Panenka u holčiček podporuje pocit odpovědnosti - jako malé maminky se holčičky musí o své miminko hezky starat: krmit jej, vyměňovat mu plenku, vhodně obléknout na doma i ven na procházku v kočárku. Děvčátka tak mohou kopírovat své maminky, které se starají o malé sourozence. BABY born® ale také znamená spoustu legrace -  snadno se může stát skvělou kamarádkou, se kterou mohou holčičky sdílet různá dobrodružství v oblíbených herních tématech – např. koupání, jezdectví, jízda na kole apod. BABY born® je díky množství doplňků připravena s holčičkami sdílet všechny činnosti, které malé holčičky tolik baví. Panenka BABY born® navíc funguje bez baterií, základem je důmyslný systém hadiček, díky kterým je možné panence dávat napít z lahvičky nebo najíst kašičky a panenka se pak vyčůrá nebo vykaká jako opravdové miminko.

 BABY born®

„Ocenění pro panenku BABY born® nás moc potěšilo a máme z něj obrovskou radost. Moc děkujeme všem, kteří pro panenku BABY born® hlasovali a slibujeme, že se naše malé maminky i nadále s panenkami BABY born® a jejich doplňky nebudou ani na chviličku nudit,“ uvedla Lenka Vojtěchová, Marketing Coordinator českého zastoupení společnosti Zapf Creation.

 BABY born®

Reklama