Panenka Barbie se svítícími šaty získala ve třetím ročníku soutěže „Hračka roku“ první místo v kategorii „hraček pro holčičky“.

Český trh nabízí v současné době nepřeberné množství hraček nejen domácí produkce, ale především produkce zahraniční. Tato situace způsobuje pro spotřebitele - rodiče malých dětí, ztíženou orientaci na trhu v tomto specifickém segmentu. Na základě této skutečnosti vzešla myšlenka uspořádání projektu s názvem Hračka roku, který má spotřebiteli napomoci orientovat se v nepřeberném množství výrobků a poradit s optimálním výběrem hraček pro svoje děti.

Slavnostní vyhlášení projektu, který vyhlašuje společnost Sparkys, proběhlo 31. 3. 2011 v Kaunickém paláci v Praze za velké účasti výrobců, dodavatelů, mediálních partnerů a novinářů. Celou akci moderoval známý moderátor Vlasta Korec. V soutěži bylo vyhlášeno jedenáct kategorií a dvanáctá Absolutní vítěz Hračky roku 2010. BarbieO výsledcích rozhodly hlasy odborné poroty, která posuzovala hračky na základě didaktických, funkčních a designérských kritérií a jejich hodnocení proběhlo formou bodování na numerické škále 0-10. Do hlasování se zapojila také veřejnost, a to prostřednictvím webových stránek www.hrackaroku.cz. Z přihlášených firem jich postoupilo do užšího výběru 45 s celkovým počtem 106 výrobků.

Každá hračka, která ve své kategorii získala ocenění, bude viditelně označena symbolem stříbrného medvídka (v případě Absolutního vítěze - zlatého medvídka), který bude pro rodiče zřetelným signálem kvality. Cílem projektu Hračka roku je totiž snaha pomoci rodičům orientovat se ve velkém množství hraček, které náš trh v současné době nabízí.

Hračka roku pro holčičky 2010 - Barbie se svítícími šaty

BarbieBarbie jako hvězda přehlídkového mola z DVD Barbie a Kouzelný módní salon, kde se její módní šaty mění na princeznovské šaty na párty. Po stisknutí kouzelného knoflíku se korzet panenky rozsvítí a bliká v rytmu hudby. Holčičky se tak mohou z moderního světa vypravit na pohádkový bál pro princezny.

V prodeji v roce 2010.

Novinka roku 2011 Barbie Fairy Secret z nového DVD Barbie a Tajemství víl

BarbiePanenka Barbie z nového filmu na DVD Barbie a Tajemství víl potěší nejen všechny malé milovnice panenek. Zatáhnutím za provázek se její večerní šaty změní na krátkou sukýnku a na zádech se Barbie rozvinou velká kouzelná křídla.

DMOC: 629 CZK

V prodeji v roce 2011.

Reklama